Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стартап Portal, який має власну криптовалюту і позиціює себе як місце для геймерів, анонсував експансію в світ кіберспорту. Платформа планує стати турнірним оператором і заявляє про амбітні плани бути номером один в галузі кіберспорту через кілька років.

Планам поки не відповідає призовий фонд в 100 тисяч доларів, який виглядає не так переконливо, як назва турніру Portal DOTA2 World Invitationals. 

Список заявлених на турнір команд такоє не вражає, проте турнір може бути цікавим для українців через те, що на нього запрошені одразу два склади NAVI і команда Денді B8. До списку учасників портал запросив свою власну команду, а також команди російських букмекерів L1ga Team і 1win. 

Чому українські команди погодилися грати в незрозумілому турнірі ще і з росіянами повністю зрозуміло. Не часто зустрінеш такий призовий фонд на турнірі з таким слабким списком учасників. 

Материалы по теме

Українські команди провалили турнір за 100 тисяч доларів, а перемогла 48 команда у світовому рейтингу

0

Українські команди не змогли проявити себе на ТІР-2 турнірі від російського букмекера. На чемпіонаті RES European Series #4, спонсорованому 1xbet, розігрувалося 100 тисяч доларів, а перемогу святкувала команда Sangal, яка посідає лише 48 місце у світовому рейтингу, але спонсорується тим самим букмекером.

flamie розповів скільки заробив граючи в NAVI і куди витратив більшу частину грошей

Колишній гравець NAVI росіянин Єгор flamie Васильєв дав півторагодинне інтерв’ю, де розповів чимало цікавого про часи свого розквіту в кіберспорті, який прийшовся на часи виступу за український клуб.

NAVI об’єднали два молодіжних склади і шукають нових гравців і тренера в наймолодший склад

0

NAVI переформатували свої академічні склади з CS2 і сформували єдиний склад NAVI Junior. В оновленій команді більшість знову представлено українцями, завдяки чому вона вже потрапила до національного українського рейтингу HLTV.

B8 виграли другий турнір протягом тижня і мають 38 виграних карт з останніх 50 зіграних на HLTV

Український клуб B8 став переможцем турніру Elisa Invitational Spring 2024. В фіналі команда здолала данську команду Sashi і заробила 10 тисяч доларів.