Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У рамках BLAST Premier: Fall Groups 2022 NAVI обіграли Vitality з рахунком 2-0 та отримали кваліфікацію на BLAST FALL FINAL.

Найкращим у матчі був s1mple, проте й інші гравці команди не просідали та відносно легко впоралися з суперником.  Завтра французсько-данська п’ятірка зіграє у матчі останнього шансу проти G2.

В другій парі OG виявилися сильнішими за Astralis, вигравши дві карти поспіль з рахунком 16-12. За перемогу OG отримали запрошення на фінали BLAST, а данська команда ще побореться у матчі останнього шансу з FaZe.

В третій парі Play-off, на здивування глядачів, Team Liquid виявилася сильнішою за Heroic. Американці, підсилені YEKINDAR просто розгромили своїх візаві, а молодий латвієць показав, що найближчим часом він стане мегазіркою CS:GO. 

За перемогу Team Liquid отримали кваліфікацію на фінал BLAST, а Heroic завтра зіграють з NiP у спробі вибороти квоту. 

Читайте також про рейтинг ТОР-20 найкращих гравців за всю історію CS:GO.

Материалы по теме

Asus та Artline за підтримки NAVI зібрали більше мільйона гривен для допомоги України

Український офіс ASUS та вітчизняний збиральник ПК компанія  Artline за підтримки клубу NAVI провели благодійну лотерею, де розігрували потужний ПК у патріотичному дизайні та інші призи.

NAVI оголосили новий склад з Dota 2. До клубу приєдналися два казахи, які під час війни грали в лізі D2CL, яку спонсорує олігарх Путіна

NAVI оголосили оновлений склад, який буде змагатися у сезоні DPC 2023. Український клуб обійшовся без несподіванок, у порівнянні з минулим сезоном змінилися тільки два гравці Solo та No[o]ne, про вихід яких зі складу чорно-жовтих повідомлялося ще після завершення The International.

Riot оголосили дати та місце проведення VCT LOCK//IN Brazil — наймасштабнішого турніру в історії VALORANT

Riot Games розповіли про перший турнір, що відкриє новий сезон Valorant Champions Tour. Турнір знаменуватиме перехід гри з відкритого формату до формату франшизних ліг і відбудеться у Бразилії на арені на 10 000 місць.

Експеримент наочно довів, що сексизм повсюдно присутній у кіберспорті і відлякує жінок від нього

Організація Жінки в іграх Аргентини, яка займається створенням більш інклюзивного простору для жінок в іграх у країні, провели дуже цікавий  експеримент, який показує, з якими складнощами стикаються дівчата, коли намагаються конкурувати в іграх та кіберспорті.