Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI оголосили про набір у новий склад молодіжної команди з CS:GO. Подати заявку може кожен бажаючий, хто має ело 4000+, не має контракту з іншими клубами і має вік від 16 до 19 років.

Для того, щоб попасти в NAVI також треба мати гарну розмовну англійську, а додатковим плюсом стане наявність профілю HLTV і фанбаза у соціальних мережах. 

Через те, що раніше NAVI назвали англомовного тренера зрозуміло, що всі комунікації в команді будуть відбуватися англійською. Цікаво, що ані в новині, ані в анкеті для потенційних кандидатів не сказано, що росіяни та білоруси не можуть подавати заявок до NAVI. 

Основні вимоги:

• Вік від 16 до 19 років;
• Понад 4000 elo на FACEIT;
• Розмовна англійська;
• Відсутність контракту з іншими клубами.

Подати заявку на вступ можна тут.

Материалы по теме

NAVI Junior пройшли в закриті кваліфікації на DreamLeague Season 23, де зіграють зі справжніми грандами Dota 2

0

NAVI Junior з Dota 2 пройшли в закриту кваліфікацію на DreamLeague Season 23. По дорозі команда обіграла кілька колективів, серед яких були і B8.

NAVI Junior і B8 провалилися на кваліфікаціях до Skyesports Championship 5.0

0

Українські клуби B8 і NAVI Junior не змогли відібратися на індійський турнір Skyesports Championship 5.0. На відбіркових, де брало участь лише чотири команди, українці посіли два останніх місця, причому найгіршими виявилися  NAVI, які не виграли жодної гри.

B8 і NAVI Junior отримали запрошення на турнір в Індії з призовим в 100 тисяч доларів США

0

Українські клуби B8 і NAVI Junior отримали запрошення на європейську кваліфікацію до індійського турніру Skyesports Championship. 

NAVI оголосили новий склад NAVI Junior. В ньому лише два українці

Як і передбачалося після підписання іспанського тренера NAVI перейшли до міжнародного складу і у молодіжній команді, фактично відмовившись від розвитку українського CS і зробивши ставку на міжнародних гравців. Тим не менш, в оновленому складі гратимуть два українця.