Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI випустили перший блог з PGL Major Antwerp 2022. В блозі Тоня подорожує до Бельгії, показує свій номер, потім трохи медіа дня гравців, розмова з Perfecto та пікем з b1t

В цілому дуже посередньо та нудно, майже нічого цікавого, але можна зробити деякі висновки.

  1.  NAVI так і не спромоглися зробити якісь спеціальні футболки, щоб привернути увагу світової спільноти до війни в Україні. Головний амбасадор України в кіберспорті вже котрий турнір цурається власної країни.
  2. Блог – чергова прихована пропаганда дружби з росіянами. Спочатку розмова з росіянином Perfecto (дякуємо, що не з Бумичем), потім Біт розповідає, як він святкував день народження свого друга росіянина Монесі в Берліні та як класно вони проводили час. 

Жодного разу окрім мовчазного дисклеймера на початку блогу не згадується ситуація в Україні, ведуча та гравці сміються та чудово проводять час. Блог цілком російською мовою, але треба зазначити, що NAVI додали українські субтитри. Ну хоч щось…

 


Ми запроваджуємо кампанію звільнення NAVI від російської окупації та закликаємо всіх приєднуватися до неї. NAVI є надбанням українського кіберспорту, команда має позбавитись від росіян в складі клубу. Це має бути українська команда з гравцями з цивілізованих країн світу та України.

Тільки тиск суспільства змусить NAVI зрозуміти свою помилку, тож закликаємо писати коментарі не тільки у нас на сайті, а й у соціальних мережах NAVI та тиснути на команду де тільки можна. Звільнимо NAVI від окупації росіянами разом. Використовуйте хештег #deoccupationnavi

Материалы по теме

NAVI та MOUZ зіграли в півфіналі Esports World Cup 2024. Результати

0

NAVI та MOUZ пройшли чвертьфінали і зіграють між собою в півфіналі Esports World Cup 2024. Шлях MOUZ до четвірки найкращих показав, що команда знаходиться не в максимальній формі.

NAVI запускають набір в академію. Треба матч криштально чисту репутацію і доведеться жити в Європі

0

NAVI запустили черговий сезон набору в свою академію з Counter-Strike 2. Вперше клуб залучив в якості партнера топову компанію зі світовим ім’ям.

NAVI випустили цікаву колекцію мерчу. Під назвою Not So Basic ховаються цікаві дизайнерські рішення

0

NAVI випустили цікаву колекцію мерчу Not So Basic, яка дуже віддалено нагадує те, що раніше створювали дизайнери клубу.

NAVI підписали двох українців в свій склад з PUBG Mobile

0

Український клуб NAVI повідомив про зміни у своєму складі з PUBG Mibile. До команди, яка складається з казахстанських гравців, приєдналося два українці.