Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сегодня киберспортивный клуб NAVI присоединяется к соревновательному сообществу Halo, украинский клуб стал одним из стартовых партнёров Halo Infinite esports.

На официальном сайте NAVI заявили, что до конца года они представят команду, которая будет выступать на всех крупных турнирах в дисциплине, включая Halo Championship Series. Но это ещё не всё: 8 декабря одновременно с выходом игры в цифровом магазине Halo Infinite появится чёрно-жёлтый скин NAVI.

Помимо Natus Vincere, стартовыми партнерами Halo Championship Series стали еще восемь команд — Fnatic, FaZe Clan, Cloud9, G2 Esports, Team Envy, eUnited, Spacestation Gaming и Sentinels. Некоторые клубы уже сотрудничают с составами в этой дисциплине.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Astralis и организация по защите прав человека Amnesty International Denmark объявили о сотрудничестве

Релиз самого шутера состоится 8 декабря на ПК, Xbox One и Series X/S.

Материалы по теме

Замітаючи сліди. NAVI зафотошопила російськи прапори на спинах гравців на фотографії в своєму інстаграм з 1,2 мільйонами підписників

Український клуб Natus Vincere виклав у своєму інстаграмі з 1,2 мільйонами підписників фотографію з виходу команди на сцену у фіналі PGL Major Antwerp 2022. На фото добре видно гравців ззаду, коли вони йдуть через натовп вболівальників.

Сергія Starix Іщука кинув власник російської команди, яку він тренував. Колишня зірка NAVI на пенсію не збирається і шукає нову домівку

0

Колишня зірка NAVI Сергій Starix Іщук повідомив, що його команда Ave залишилася без фінансування і проект добігає кінця. Сам український гравець, а потім і тренер, не планує йти на пенсію, а буде шукати нову команду.

Кіберспортивний клуб BiG підписав жіночий склад, який вибив команду NAVI Javelins з кваліфікацій до ESL Impact League Season One в Далласі

0

Німецький кіберспортивний клуб BiG презентував свій перший жіночий склад з Counter-Strike. Ним стала команда, яка обіграла NAVI на шляху до поїздки на великий турнір в Далласі.

Вперше в історії тисячі українців вболівали проти NAVI. Огляд реакції вболівальників на трансляції фіналу PGL Major Antwerp 2022

Команда NAVI програла фінал Мейджора в Антверпені, який міг принести історичну другу перемогою для чорно-жовтих. Вперше в історії тисячі українців святкували цю подію.