Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы DreamHack Fall Showdown провели жеребьевку второго этапа своего турнира. 24 коллектива были распределены в три группы по 8 в каждой.

Natus Vincere попали в группу В, где также присутствуют Team SoloMid, ShiftW, Tempo X и другие. В группе сразу 2 представителя СНГ в лице WinStreak15 и AfterAlt. А в группе С стоит отметить TORNADO ENERGY, Northern Lights и ENCE.

Группы второго этапа:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: HiruZeN покинул Team UNITY

16 лучших коллективов по итогу второго этапа пройдут в финальную часть, которая пройдет в период с 9 по 11 октября в онлайне. Общий призовой фонд DreamHack Fall Showdown составит $15,000.

Источник

Материалы по теме

NAVI і Spirit вийшли в фінал BLAST Premier: Spring Final 2024 і визначать найкращу команду першого сезону 2024 року

NAVI і Spirit вийшли в фінал BLAST Premier: Spring Final 2024 і саме ці дві команди в неділю поставлять крапку в питанні, який з колективів був найкращим в першій половині 2024 року.

NAVI підписали склад з Teamfight Tactics. Все заради клубного заліку на Esports World Cup

NAVI відкрили ще один склад, цього разу автобатлера Teamfight Tactics. До нього увійшли чотири південнокорейські гравці, які раніше виступали під тегом Dark Horse.

NAVI VALORANT Ukrainian Saga – анонс турніру з призовим 40 000 гривень

0

NAVI оголосили про проведення другого турніру своєї серії NAVI VALORANT Ukrainian Saga. 22 та 23 червня відбудуться кваліфікації, на яких будуть відібрані шість найкращих команд.

NAVI програли Virtus.pro квоту на Riyadh Masters, NAVI Junior все ще мають шанси потрапити на турнір

0

NAVI розгромно програли у фіналі східноєвропейських кваліфікацій до Riyadh Masters. На трьох картах поспіль чорно жовті мали непогані шанси перемогти, проте на всіх трьох програли Virtus.pro і зупинилися в кроці від путівки в Саудівську Аравію на найбільший за призовим фондом турнір року в Dota 2.