Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team UNITY сообщили в своей группе во Вконтакте об изменениях в составе по PlayerUnknown’s Battlegrounds. Из активного ростера ушел Рамазан HiruZeN Валиуллин.

Друзья, к сожалению, HiruZeN решил покинуть нашу команду по собственной инициативе. Мы благодарим его за время проведенное в нашей команде. Желаем всего самого лучшего в дальнейшей карьере!

UNITY объявили новый состав в прошлом месяце, где Валиуллин был последним участником оригинального ростера. Клуб не сообщил имя нового игрока.

Состав Team UNITY:

Кристиан-Роман Kompot_trash Корбу
Александер Nixtys Валентин
Александер Himan Слангаард

Источник

Материалы по теме

Перевершуючи очікування. NAVI посіли четверте місце на PUBG Global Series 3

0

NAVI посіли четверте місце на PUBG Global Series 3. Український колектив не без проблем пройшов групову стадію, але зібрався в основній стадії турніру і був близький до потрапляння у двійку.

PUBG переїде на новий прогресивний рушій – розробники гри опублікували амбітні плани на 2024 рік

0

Krafton поділилися планами на розвиток комп’ютерної версії PUBG у 2024 році. Головним нововведенням стане перехід гри на новий рушій Unreal Engine 5, що дозволить значно покращити графіку гри і зробити навколишнє середовище таким, що можна буде руйнувати.

Колаборант Ярослав spyrro Кувичко змінив чергову російську команду

0

Український колаборант Ярослав spyrro Кувичко приєднався до російського колективу BetBoom в дисципліні PUBG. Початок повномасштабної війни член збірної України в 2021 році зустрів в російській команді Virtus.pro.

Розробники PUBG опублікували плани на 2024 кіберспортивний рік і розповіли про досягнення у 2023 році

0

Став відомим річний розклад офіційних турнірів з PUBG. Також розробники гри підбили підсумки 2023 року. Так на піку за турнірами з PUBG у 2023 році спостерігало 1,5 мільйона глядачів, загалом PGC зібрав майже 12 мільйонів переглядів: а сума розіграних призових збільшилася у порівнянні з попереднім роком на 2,3 мільйони доларів і склала 4,8 мільйони.