Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI несподівано вирішили повернутися у давно забуту в Україні дисципліну Starcraft II. Український клуб оголосив про підписання Петра Spirit Валукевича, який грає за расу теранів.

Польському гравцю вже 25 років, з яких на професійному рівні він грає цілу декаду. За свою кар’єру Петро виграв 128 тисяч доларів і змінив аж 19 клубів, проте ніколи не підіймався на найвищу сходинку навіть на європейській сцені.

Наразі Spirit посідає п’яте місце в європейському рейтингу ESL Pro Tour 2023/24, що гарантує йому запрошення на турнір ESL SC2 Masters 2023 Winter.

Ймовірніше за все NAVI підписали гравця не через бажання серйозно повернутися на сцену Starcraft II, а через бажання збільшити кількість дисциплін, у яких вони будуть представлені на фестивалі Gamers8 у Саудівській Аравії наступного року.

З 2023 року на фестивалі ввели командний залік, де за сумою результатів у різних дисциплінах клуби змагаються за мільйони доларів. У 2023 році Петро посів 9-11-е місце на Gamers8 2023, тому може підсилити позиції NAVI у командному заліку.

В останнє NAVI були присутні у Starcraft II рівно 10 років тому. У 2013 році до команди входило три українці і один білорус, проте команда не була успішною і закрила свій склад з головної стратегічної дисципліни кіберспорту.

Материалы по теме

Гравці NAVI підіграли російській пропаганді в річницю повномасштабного вторгнення

0

Перед річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну гравці NAVІ українець Ange1 та росіянин suygetsu передали персональне вітання російському телеграм-каналу VALORANT INFO з майже 60 тисячами підписників, показуючи, що ми “єдиний народ”.

NAVI анонсували мерч, присвячений рекордній кількості виступів команди на Мейджорах з CS

0

NAVI відкрили передзамовлення на футболки, присвячені участі команди в 20-ти Мейджорах з CS поспіль. Нагадаємо, що це унікальний рекорд і лише NAVI брали участь у всіх Мейджорах в історії Counter-Strike.

Monte обійшли NAVI за популярністю на українськомовній трансляції PGL Major Copenhagen 2024: European RMR

0

Аналітична компанія Esports Charts підрахувала, які матчі європейської RMR-кваліфікації на PGL Major Copenhagen 2024 зібрали найбільше глядачів на українськомовній трансляції. У центрі уваги наших уболівальників знову були ігри Natus Vincere та Monte.

NAVI підписали новий склад з Brawl Stars. В анонсі не обійшлося без росіянина і японської школярки

0

NAVI підписали новий склад з мобільної дисципліни Brawl Stars. До складу увійшли три зіркові гравці з Японії — Achapi, Levi та I see. В попередньому складі українського клубу тривалий час грали росіяни, але нещодавно той склад було розпущено.