Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Natus Vincere уступили бразильскому коллективу MIBR со счетом 12:16 на Dust 2 в стартовом матче группы B на BLAST Premier: Spring Groups 2022. Теперь NAVI падают в нижнюю сетку, где сразятья с проигравшим пары Astralis — OG. MIBR в свою очередь проходят в полуфинал.

Матч между Astralis и OG запланирован на 29 января в 17:40 по Киеву.

Статистику матча NAVI — MIBR можно наблюдать ниже:

Интересный факт: снайпер Natus Vincere Александр s1mple Костылев перед игрой заявил, что отдаст нож для розыгрыша среди подписчиков Don Haci, если они проиграют MIBR. Такую затею поддержал даже Якоб Pimp Виннече. В итоге:

Неудачная игра для меня и мистера Perfecto с 15 процентами лоссов раз в 40 секунд каждый раунд. Don Haci, поздравляю с новым ножом.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Пять недооценённых игроков в CS:GO, которые покажут себя в 2022 году

BLAST Premier: Spring Groups 2022 проходит с 28 января по 6 февраля, на котором 12 команд разыграют призовой фонд в размере $177.500, а также шесть слотов на BLAST Premier: Spring Finals 2022. Детальнее следить за результатами можно в нашем специальном репортаже.

Материалы по теме

NAVI легко обіграли Outsiders і вийшли у чвертьфінал ESL Pro League Season 17

0

NAVI легко впоралися з Outsiders і вийшли в чвертьфінал EPL 17. Команда Блейда змогла перемогти на двох картах поспіль і здолати чемпіонів останнього Мейджора.

На тлі скандалу щодо відношення NAVI до регіону СНД розбираємося, чи є чорно-жовті CIS-командою чи ні

В кіберспорті черговий скандал. Гравець Astralis Bubzkji у твіттері підняв тему скілу у так званому регіоні CIS і згадав NAVI, його виправив Ceh9, відмітивши, що українсько-російський склад не належить до СНД. s1mple також наголосив, що NAVI не команда CIS, водночас максимально проукраїнський блогер та аналітик Олександр Петрик зробив великий пост про те, що NAVI саме

NAVI влаштовують в києвському офісі спільний перегляд матчу для фанатів. Потрапити може кожен

0

NAVI запросили своїх українських уболівальників по VALORANT до себе в офіс на перегляд матчу команди проти Giants, гра відбудеться 29 березня. Раніше чорно-жовті вже влаштовували вотч-паті перегляду ігор команди, але чомусь зробили це в Польщі, за що піддалися критиці зі сторони ком’юніті.

NAVI знищили Spirit і вийшли у Play-off ESL Pro League S17

0

NAVI легко переграли Team Spirit у фіналі нижньої сітки Групи D ESL Pro League 17 і гарантували собі вихід у Play-off турніру. На першій карті дракони змогли показати конкурентну гру і програли з мінімальним відставанням 14-16, а от на другій карті гра проходила повністю під диктування NAVI.