Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI анонсували проведення українського турніру з CS:GO серед студентів. Чемпіонат проходитиме на FaceIT на платформі NAVINATION HUB. В турнірі можуть брати участь команди студентів, причому мінімум три гравці з команди мають представляти один і той самий ВИШ.

Переможці турніру отримають право представляти країну на Чемпіонаті Європи серед студентів і поборотися за призовий фонд у розмірі 5 тисяч доларів США.

Зареєструватися в турнірі можна за цим посиланням. 

Читайте також: Natus Vincere підписали команду PuckChamp з двома українськими колаборантами у складі. Ми зібрали докази!

Материалы по теме

Олександр Петрик жорстко розкритикував чергові колаборації s1mple та b1t з росіянами на тлі війни в Україні

0

Олександр Петрик жорстко розкритикував професійних гравців NAVI українців s1mple та b1t на тлі їх чергових колаборацій з росіянами. Нещодавно b1t засвітився в інстаграмі відомого російського блогера, а s1mple взяв участь у «благодійному» стрімі разом з чисельними росіянами в тому числі Z-патріотом Фінарготом.

b1t покатався по Дубаю за кермом Ламборгіні російського пранкера та блогера і засвітився у його інстаграм

Відомий російський пранкер та ютубер Нікіта Здрадовський, який має на ютубі понад мільйон підписників, виклав у власному інстаграм кілька сторіс, на яких він ганяє по вулицях Дубаю на Ламборгіні. На одному з відео за кермом дорогої автівки сидить гравець NAVI b1t. Українець також відмічений в сторіс російського блогера.

Edward видалили з залу слави на сайті NAVI

NAVI прибрали з залу слави на сайті клубу одного з засновників організації Іоана Edward Сухарєва. Пістолкінг був членом легендарної п’ятірки, з якої почалася велична історія Народжених Перемагати і разом з Zeus, markeloff, Ceh9 та starix здобув чотири перемоги на Чемпіонатах світу з CS 1.6 у 2010-2011 роках.

NAVI звільнили аналітика складу з CS:GO після того, як він почав працювати на російськомовну студію трансляцій Paragon

Одним росіянином менше стало в NAVI. Український клуб звільнив 33 річного аналітика складу з CS:GO з нікнеймом PRADIGGG після того, як він почав працювати в російськомовній студії Paragon, яку називають продовженням RuHUB.