Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Поздравляем команду NAVI, которая стала чемпионом National Championship Russia 2021. Об этом сообщили на официальном сайте. Коллектив получил часть призового фонд и путёвку во второй сезон PMPL CIS League.

По итогам стартовых матчей парни стали лидерами с отрывом в 52 очка. Во второй день отрыв увеличился до 58 очков, и в итоге NAVI, обогнав все составы соперников, занимают первую строчку в турнирной таблице.

Топ-3 закрывает Team Unique, а на втором месте команда Arcred.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Чувак, чей Крым?» Украинское сообщество возмущено словами s1mple на стриме

Также стоит отметить индивидуальные способности ребят, которые позволяли им изо дня в день попадать пятёрку лучших игроков. MVP турнира досталось игроку Mequ.

Материалы по теме

NAVI легко вийшли на Rio Major в статусі легенд, декласувавши Outsiders у вирішальному матчі

NAVI легко впоралися з Outsiders та вийшли на Мейджор в статусі легенд зі статистикою 3-0. Доречі NAVI єдина в світі команда, яка проходила на всі 18 мейджорів в історії CS:GO.

NAVI розпустили російський склад з PUBG Mobile. Загалом від початку війни кількість росіян в NAVI скоротилася вдвічи

NAVI продовжують поступово скорочувати у своєму складі росіян. Схоже, що клуб повільно, але починає розуміти реальність, в якій ми зараз живемо через агресію Росії проти України.

Річард Льюїс написав провокативну статтю про росіян в кіберспорті. Розповідаємо, чому українцям потрібно почати з себе, перед тим, як критикувати журналіста

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс випустив чергову провокаційну статтю, яка містить багато суперечливих відомостей і дуже образила багатьох українців. В статті здебільшого відчувається співчуття автора до росіян, які потерпають від санкцій в кіберспорті.

CEO NAVI Євген Золотарьов буде боротися проти російських талантів на TI 11

Директор NAVI Євген Золотарьов анонсував колективне звернення від ряду команд до Valve щодо формату проведення цьогорічних російськомовних трансляцій. CEO пожалівся, що у доті на відміну від CS:GO немає сильного авторитетного альянсу команд.