Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команди NAVI та Vitality змогли взяти реванш у своїх кривдників по груповій стадії BLAST Premier Spring Final 2022. Обидва матчі не були легкими та закінчилися з рахунком 2-1. 

На початку ігрового дня NAVI змогли впоратися з OG. Обидва колективи грали з гравцями заміни, які ще відносно недавно грали в одній команді Team Spirit і тепер зустрілися один проти одного.

Сильнішою виявилася команда sdy, у той час, як degster тягнув OG як тільки міг, але не впорався через нереальну форму s1mple. Своєю грою Олександр Костилєв у черговий раз довів, що йому немає рівних у нинішньому CS, без нього NAVI стане просто пересічною командою з ТОР-30 рейтингу HLTV. 

Також в черговий раз стало зрозумілим, що Бумич не відігравав жодної значущої ролі в NAVI і його заміна ніяк негативно не відбилася на рівні команди, а думку про те, що в Україні немає гідних гравців у черговий раз було спростовано — sdy грав на рівні ТІР-1 гравця.

У другому матчі Vitality на тоненькому вигризли перемогу у G2, яки поступово набирають форму. Ми дуже здивуємося, якщо в фіналі французи зможуть здолати NAVI, відверто вони показують значно нижчий рівень CS. 

Сітка змагань 

Місця, що вже визначилися

Читайте також про рекорди, які встановили NAVI у матчі проти FaZe. 

Материалы по теме

Asus та Artline за підтримки NAVI зібрали більше мільйона гривен для допомоги України

Український офіс ASUS та вітчизняний збиральник ПК компанія  Artline за підтримки клубу NAVI провели благодійну лотерею, де розігрували потужний ПК у патріотичному дизайні та інші призи.

NAVI оголосили новий склад з Dota 2. До клубу приєдналися два казахи, які під час війни грали в лізі D2CL, яку спонсорує олігарх Путіна

NAVI оголосили оновлений склад, який буде змагатися у сезоні DPC 2023. Український клуб обійшовся без несподіванок, у порівнянні з минулим сезоном змінилися тільки два гравці Solo та No[o]ne, про вихід яких зі складу чорно-жовтих повідомлялося ще після завершення The International.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

NAVI, ASUS та Artline проведуть благодійну лотерею, де можна виграти потужний патріотичний ПК

Ідея лотерей, яку вигадав Олександр Петрик, стала такою популярною, що її перейняли навіть NAVI. Український клуб разом з ASUS та  українським збірниками комп’ютерів Artline влаштовують благодійну лотерею, де розіграють потужний ігровий ПК з патріотичним дизайном.