Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команди NAVI та Vitality змогли взяти реванш у своїх кривдників по груповій стадії BLAST Premier Spring Final 2022. Обидва матчі не були легкими та закінчилися з рахунком 2-1. 

На початку ігрового дня NAVI змогли впоратися з OG. Обидва колективи грали з гравцями заміни, які ще відносно недавно грали в одній команді Team Spirit і тепер зустрілися один проти одного.

Сильнішою виявилася команда sdy, у той час, як degster тягнув OG як тільки міг, але не впорався через нереальну форму s1mple. Своєю грою Олександр Костилєв у черговий раз довів, що йому немає рівних у нинішньому CS, без нього NAVI стане просто пересічною командою з ТОР-30 рейтингу HLTV. 

Також в черговий раз стало зрозумілим, що Бумич не відігравав жодної значущої ролі в NAVI і його заміна ніяк негативно не відбилася на рівні команди, а думку про те, що в Україні немає гідних гравців у черговий раз було спростовано — sdy грав на рівні ТІР-1 гравця.

У другому матчі Vitality на тоненькому вигризли перемогу у G2, яки поступово набирають форму. Ми дуже здивуємося, якщо в фіналі французи зможуть здолати NAVI, відверто вони показують значно нижчий рівень CS. 

Сітка змагань 

Місця, що вже визначилися

Читайте також про рекорди, які встановили NAVI у матчі проти FaZe. 

Материалы по теме

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

«Прогнать эту нечисть нах**р отсюда» — дивіться велике інтерв’ю з Олександром XBOCT Дашкевичем

В інтернеті з’явилося величезне двогодинне цікаве інтерв’ю з легендою NAVI, переможцем The International Олександром XBOCT Дашкевичем. В інтерв’ю Олександр розповів не тільки про свою кіберспортивну кар’єру, а і про дуже багато інших речей.

V1lat на стрімі збирав гроші на полк Азов і одночасно захищав росіян в NAVI. Читайте всі ключові цитати

V1lat провів благодійний стрім, на якому збирав донати на закупівлю відстанемір для полку Азов. Під час гри відомий коментатор висловив думку відносно ставлення до росіян у NAVI, про росіян у Maincast, а також розповів на яких умовах він погодиться коментувати The International російською мовою.