Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI надзвичайно легко розправилися з першим номером світового рейтингу з CS:GO, викинувши FaZe з весняного фіналу BLAST. Команда показала абсолютно неочікуваний результат та встановила ряд рекордів.

Спочатку чорно-жовті просто познущалися з FaZe на власному піку dust2, а потім і зовсім декласували суперників на їх піку inferno, рахунок ледь не вийшов сухим, NAVI перемогли 16-1. 

Цей матч виявив неочікувані речі та встановив виняткові рекорди. Виявилося, що українська команда може не просто вигравати, а знищувати суперника, замінивши «незамінного» російського капітана українським гравцем, кандидатуру якого NAVI не один раз відхиляли, говорячи про те, що в нього «не той рівень і він не підходить команді»

Також стало зрозумілим, що еlectroNic виявився набагато кращим капітаном, ніж був Бумич і можна припустити, що останні ігри чорно-жовті програвали саме через свого колишнього капітана, який лише тягнув команду униз своєю не стабільною грою. 

Також схоже на те, що у цьому матчі NAVI встановили декілька рекордів:

  • Жодного разу за свою історію NAVI не вигравали у FaZe з такою великою різницею по виграним\програним раундам на карті; 
  • Жодного разу за свою історію NAVI не вигравали у FaZe з такою великою різницею по виграним\програним раундам у матчі BO3; 
  • Жодного разу ніхто так не знищував команду, що займає перше місце у світовому рейтингу CS:GO.

Можливо ми щось забули, або навпаки перебільшили, можете виправити нас у коментарях. 

Склад команд

Результати та статистика матчу

Найкращий гравець матчу

Читайте також цікаву статтю від Річарда Льюїса, про те як війна в Україні вплинула на світовий кіберспорт. Ми спеціально переклали її для вас. 

Материалы по теме

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.

Матч дня! 30 червня о 20.00 у фіналі Roobet Cup 2022 зіграють FaZe та BiG

0

Дійшов до завершення комерційний турнір Roobet Cup 2022 у якому, через великі призові, брала участь досить велика кількість топових команд світу з CS:GO. Лідери світового рейтингу команда FаZe без особливих проблем переграли у Play-off команди ENCE та Astralis і зустрінуться у фіналі з BiG, яки своєю чергою, переграли Eternal Fire та Cloud9.

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.