Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Не удалось «Рожденным побеждать» защитить свой титул чемпионов ESL ONE New York

1460567973.1706

Для  Natus Vincere ESL ONE New-York начался с поражения от Cloud9 на de_inferno со счетом 16 — 13. Затем команда сыграла матч на вылет против EnVyUs. Рожденные побеждать показали красивую игру за атаку на de_train и уверенно дожали противника за вторую сторону (16-11). На второй карте de_cobblestone французы не смогли собраться и проиграли со счетом 16 — 08.

Screenshot_3

За право выхода из группы Na’Vi снова встретились с Cloud9. Последний best-of-3 матч против  Cloud9 был проигран навишниками 2-0 на ESL ONE Cologne. На этот раз ситуация полностью повторилась, но борьбы было даже меньше. 16 — 10 на de_mirage и 16 — 11 на de_train. Снова 2 — 0 и снова паковать чемоданы. Турнир также уже покинули  Virtus.pro, которые проиграли как FaZe Clan, так и Team Liquid.

Единственным из Na’Vi выделился s1mple, который в каждом матче показывал превосходную игру. Отдельного внимания заслуживает эйс от s1mple в матче против  EnVyUs.

 

Материалы по теме

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Всі ви знаєте, що наш портал веде безкомпромісну боротьбу з росіянами в кіберспорті. Ще до повномасштабної війни ми дотримувалися думки, що кіберспорт, як і спорт не може бути поза політикою, бо він є невід’ємною частиною побудови іміджу країн на міжнародній арені, а всередині країн провідні спортсмени є лідерами думок і прикладами для молодого покоління і

Про нового гравця, новий патч, вплив війни на команду та інше в перекладі інтерв’ю Олександра s1mple Костилєва перед BLAST в Абу-Дабі

«Гробовщик» так люблять називати Сімпла західні ЗМІ, розповів про очікування Natus Vincere від фіналу BLAST та про майбутнє поточного складу. Ми переклали це інтерв’ю повністю для наших читачів.