Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

Новина на сайті NAVI з’явилася майже одночасно з постом Володимира Зеленського про те, як російські ракети серед білого дня влучили у ТРЦ в Кременчуці, де під час влучання знаходилося біля 1000 мирних жителів. 

Чорно-жовті залишаються вірними своїй обіцянці продовжувати набирати росіян та просувати дружбу між Україною та Росією попри війну. В «української» команди інтереси українців залишаються лише на словах, на ділі ж вони продовжують толерувати росіян, брати на роботу нових росіян та сплачувати їм зарплату, частина з якої піде на вбивство українців. 

Всі, хто підтримує політику NAVI мають запам’ятати, — ви такі самі співучасники вбивства українців, як і NAVI. Ця ганьба торкнеться і вас самих і коли ви зрозумієте свою провину ви завжди будете жаліти, що були сліпими та через фанатизм до улюбленої команди підтримували злочинців. 

Поки невинні люди горять у ТРЦ в Кременчуці, NAVI пропонує подивитися відео з новим росіянином, який тепер буде за них грати. 

На момент написання посту в складах NAVI продовжує грати 18 росіян без врахування тренерів та іншого стафу. Росіян в NAVI все ще майже вдвічі більше ніж українців (якщо враховувати дорослі склади команд).

Читайте також про брехню та маніпуляції керівництва NAVI, яке показало своє справжнє обличчя в інтерв’ю Олсіору, а ми його проаналізували для історії. 

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

Арсеній Ceh9 Триноженко виставив на благодійний аукціон чемпіонську медаль з IEM в Гановері, проте є нюанс…

Багаторазовий чемпіон світу з CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко виставив на аукціон свою першу медаль з першого виграного ним Чемпіонату Світу. Зібрані гроші підуть на допомогу Україні. З нюансів, купити медаль нажаль можна тільки у форматі NFT.