Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

Новина на сайті NAVI з’явилася майже одночасно з постом Володимира Зеленського про те, як російські ракети серед білого дня влучили у ТРЦ в Кременчуці, де під час влучання знаходилося біля 1000 мирних жителів. 

Чорно-жовті залишаються вірними своїй обіцянці продовжувати набирати росіян та просувати дружбу між Україною та Росією попри війну. В «української» команди інтереси українців залишаються лише на словах, на ділі ж вони продовжують толерувати росіян, брати на роботу нових росіян та сплачувати їм зарплату, частина з якої піде на вбивство українців. 

Всі, хто підтримує політику NAVI мають запам’ятати, — ви такі самі співучасники вбивства українців, як і NAVI. Ця ганьба торкнеться і вас самих і коли ви зрозумієте свою провину ви завжди будете жаліти, що були сліпими та через фанатизм до улюбленої команди підтримували злочинців. 

Поки невинні люди горять у ТРЦ в Кременчуці, NAVI пропонує подивитися відео з новим росіянином, який тепер буде за них грати. 

На момент написання посту в складах NAVI продовжує грати 18 росіян без врахування тренерів та іншого стафу. Росіян в NAVI все ще майже вдвічі більше ніж українців (якщо враховувати дорослі склади команд).

Читайте також про брехню та маніпуляції керівництва NAVI, яке показало своє справжнє обличчя в інтерв’ю Олсіору, а ми його проаналізували для історії. 

Материалы по теме

NAVI і Monte зіграють в одній групі на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR, але є шанс, що NAVI доведеться грати закриті кваліфікації

0

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

Організатори Чемпіонату Світу з Fortnite дискваліфікували російських гравців через війну в Україні

Розробник гри Fortnite дискваліфікував росіян з Чемпіонату Світу з популярної королівської битви, посилаючись на санкції, які було введено після початку повномасштабної війни в Україні.

Збірна Південної Кореї тріумфувала на Чемпіонаті Світу з PUBG серед націй

0

У PUBG відбувся третій чемпіонат світу серед націй на якому було розіграно 710 тисяч доларів. В змаганнях брали участь представники 16 країн — по чотири від чотирьох великих регіонів.

NAVI переграли всіх і інші фінальні результати в групі C на EPL

0

Стали відомі повні результати групи С на ESL Pro League S18. Переможцем групи без жодних проблем стали NAVI, які в матчі за перше місце впевнено переграли FaZe, завдяки чому розпочнуть виступ одразу з чвертьфіналу Play-off.