Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Неманья huNter- Ковач посів 14 місце у рейтингу 20 найкращих гравців у CS:GO у 2022 році за версією HLTV. Такий результат гравцю G2 гарантувала вражаюча статистика та високий рівень, продемонстрований на деяких з великих турнірів у 2022 році.

Свою кар’єру hunter розпочав ще наприкінці ери CS 1.6, проте через молодий вік не встиг нічого досягнути у класичній версії, а після виходу CS:GO боснієць вирішив, що ця гра не для нього, і на кілька років зійшов зі сцени.

Поштовхом до повернення стало сходження у топ його брата Niko, тож у 2015 році гравець вирішив спробувати ще раз і почав грати у CS:GO за місцеві команди. 

Змінивши кілька команд, боснієць опинився у Binary Dragons, з якими зміг потрапити у ТОР-40 найкращих команд світу. Першу увагу до себе гравець почав привертати у 2017 році, коли команда з Балкан Valiance почала виступати на великих турнірах, наприклад DreamHack Masters Marseille 2018. З часом у команди змінювався склад, додалися гравці з європейських країн, а потім п’ятірка змінила назву на CR4ZY та відвідала  StarLadder Major Berlin 2019 і майже змогла вийти у стадію легенд, показавши себе, як перспективну силу. 

Після Мейджору молоді гравці привернули до себе увагу і, незабаром, huNter та nexa перейшли до G2, які в той момент вирішили відійти від французського складу і створити міжнародний колектив. 

Вперше у двадцятці найкращих боснієць з’явився у 2020 році і посів одразу 13 місце. Наприкінці того ж року до нього в G2 приєднався брат Niko і вони здійснили мрію грати разом. 

Дует Ковачів привів G2 до других місць на IEM Cologne 2021 та PGL Major Stockholm 2021 і стабільно виступав на інших турнірах, тож у 2021 році huNter покращив свій результат і став 12-м у списку найкращих гравців світу. 

Проте у 2022 році справи команди пішли не так, як на те розраховували гравці. Кілька замін, в тому числі IGL, та зміна тренера змусили Ковачів  пристосовуватися і майже з нуля будувати гру. Попри всі негаразди у 2022 році команда змогла показати подекуди вражаючу гру і перервати п’ятирічку без трофеїв. 

Про останній трансфер, який фанати сприйняли дуже неоднозначно, але який зрештою приніс G2 титул, гравець каже наступне:

Вони [наші менеджери] багато міркували про те, кого взяти у склад, які два гравці є найкращим варіантом, і зрештою вони вирішили взяти HooXi та jks. Звичайно, нас, як гравців, запитали про ставлення до цього, але ми не приймали жодних рішень. Ми чули та знали майже все про jks, нам потрібен був такий гравець, який міг би причаїтися на T та на CT, тож це було легке та очікуване рішення. А от вибір IGL був не легким, бо в наш час не так багато хороших IGL, і ми подумали, що HooXi є ідеальним варіантом після того, як взяли jks. Нам потрібен був справжній командний гравець, який зробить усе для команди. Таким і є HooXi – це хлопець, який працює наполегливо, допомагаючи своїм гравцям, намагаючись використати їх якнайкраще, тож я вважаю, що зрештою наше керівництво прийняло відмінне рішення.

Перший виступ оновленого складу G2 на BLAST Premier Fall Groups показав слабкість команди, всі говорили про те, що заміни були помилкою, проте вже на другому турнірі, яким стала ESL Pro League Season 16, команда зробила в групі статистику 5-0, продемонструвавши, що команді просто потрібен час.

До відбіркового турніру RMR на Мейджор в Rio команда підходила в статусі колективу, який вважався одним з фаворитів, проте незабаром G2 створили одну з найбільших сенсацій року, проваливши RMR і втративши можливість потрапити на Мейджор. Не дивлячись на поразку, huNter мав гарну статистику в програних іграх. Проти 1win він мав рейтинг 1,5, а проти GamerLegion 1,18.

Після провалу на RMR, команду залишили тренер та менеджер. Через пропуск Мейджора G2 отримали додатковий час на підготовку і майже два місяці тренувалися, проте, так і не змогли показати найкращий результат на BLAST Premier Fall Final і посіли лише 5-6 місце, програвши переможцям турніру Heroic. 

Не можна не відзначити, що huNter був фантастичним проти Fluxo, заробивши рейтинг 1,93 на Dust 2. Навіть у програному Heroic матчі він заробив рейтинг 1,12, що допомогло йому заробити на турнірі рейтинг 1,11 і отримати нагороду VP турніру. 

У фінальному турнірі року BLAST Premier World Final боснійський гравець слабко почав у матчі проти FaZe, проте надалі все змінилося. У другій зустрічі проти FaZe гравець заробив рейтинг 1,35. 

Потужна гра у фіналі проти Liquid завершилася тріумфом і першим великим трофеєм за тривалий час. huNter показав себе найкращим чином і отримав другу нагороду EVP за рік. 

Той Світовий фінал став для нас подарунком, і ми використали цей подарунок якнайкраще. Було неймовірно, особливо після особистих проблем, які трапилися з HooXi. Ще раз ми продемонстрували чудовий менталітет і чудове мислення в команді, і я справді пишаюся. 

Здобути цей трофей в Абу-Дабі, безумовно, найкращий момент року. Це змінило багато речей, принаймні я так думаю, і я нарешті щасливий, що ми збережемо цей склад і не почнемо з нуля, тому що я втомився від цього.

Чому huNter- став 14-м найкращим гравцем 2022 року?

Hunter- посів 14-е місце в рейтингу 20 найкращих гравців HLTV частково завдяки його незмінним результатам у G2, а його стабільність незалежно від карти входить до числа найкращих – 89% карт із рейтингом 0,85 і вище. Він також вирізнявся своєю здатністю виконувати мультікіли (18,4%) – це 12 місце в рейтингу за цим параметром. 27-річний гравець також стабільно відігравав за сторону CT, де він мав середній рейтинг 1,22, що є 16-м найвищим показником, а його 79,1 ADR та 0,73 KPR ставлять його на 16-е та 15-те місця серед двадцятки найкращих.

Найбільш видатним вмінням гравця стала його здатність покращувати свій рейтинг на так званих елітних турнірах. Якщо його звичайний середній рейтинг був 1,12, то на елітних подіях він підвищувався до 1,14, а в плей-офф таких подій сягав 1,26.

В актив гравця можна занести друге місце його команди на IEM Katowice на початку року та титул на BLAST Premier World Final у кінці року.

Зрештою, відсутність у huNter піків, порівняно з сусідами в рейтингу, не дозволила боснійцю піднятися вище. Також гравець разом з командою пропустив Мейджор в Ріо, а на Мейджорі в Антверпені гравець мав найнижчий рейтинг за рік.

Читайте також про інших найкращих гравців з ТОР-20 у 2022 році за версією HLTV.org

Материалы по теме

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: HUNTER- №13

Високі піки на трьох великих турнірах принесли боснійцю четверту поспіль появу в рейтингу ТОР-20 найкращих гравців року за версією HLTV.

Олександр s1mple⁠ Костилєв посів перше місце у списку ТОР-20 найкращих гравців 2022 року за версією HLTV

Олександр s1mple⁠ Костилєв увійшов в історію, як перший триразовий Гравець року за версією HLTV. Протягом року він заробив п’ять відзнак EVP, два MVP і привів NAVI до трофею та двох гранд-фіналів елітних турнірів.

Матьє ZywOo⁠ Ербо посів друге місце у списку ТОР-20 найкращих гравців 2022 року за версією HLTV

Видатна статистика та найпереконливіший MVP у 2022 році призвели до того, що Матьє ZywOo⁠ Ербо вдруге поспіль посів друге місце в рейтингу 20 найкращих гравців року за версією HLTV.

Дмитро sh1ro⁠ Соколов посів третє місце у списку ТОР-20 найкращих гравців 2022 року за версією HLTV

Дмитро sh1ro⁠ Соколов увійшов до трійки лідерів у рейтингу найкращих гравців року за 2022 рік. Гравець показав винятковий рівень і зафіксував найвищий рейтинг року.