Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Неросійські гравці східноєвропейської ліги LCL об’єдналися у зверненні до Riot у заклику припинити співпрацю з Росією та перенести штаб-квартиру ліги в іншу країну. До війни всім так званим «кіберспортом Riot в СНД» займався російський офіс. Саме там вирішували долю змагань в регіоні в ігри League of Legends та Valorant.

Після початку війни регіональні ліги було призупинено, а потім і зовсім скасовано на невизначений термін. 

Звернення кіберспортсменів

Ми, неросійські кіберспортсмени з LCL та Open Cup (LCL друга ліга), ось наше послання Riot та всьому цивілізованому світу. Riot games досі не робили жодної заяви про припинення роботи з Росією і продовжують платити податки у казну країни-терориста.

Ви можете пошукати в Google «Буча» та «Маріуполь», щоб побачити, куди витрачаються гроші з податків, які сплачують Riot в Росії. Ми вимагаємо від Riot негайно припинити співпрацю з Росією. Ми не хочемо просто видалити LCL регіон, ми пропонуємо переробити LCL, реорганізувати всі команди та головний офіс з Росії в будь-яку іншу цивілізовану країну, де можливе мовлення російською мовою (Литва, Латвія, Україна, Молдова, Естонія та ін.)

LCL – це не тільки Росія, а й Україна, Білорусь, Молдова, Латвія, Литва, Вірменія та багато інших країн, які не мають власного кіберспортивного регіону і спілкуються російською мовою, історично грали в LCL. Ми хочемо як і раніше мати можливість бути кіберспортсменами в LCL, але з нормальними правами, нормальними умовами праці та без підтримки тероризму проти наших друзів, родин та співгромадян.

Навіть якщо війна закінчиться завтра, ось причини, чому Росія не може бути домом кіберспорту в нашому регіоні:

Фінансові

Всі договори LCL повинні укладатися в рублях за російським законодавством, рубль вже впав у 2 рази та впаде і далі, наприклад, якщо взяти умовну зарплату в розмірі 1000 доларів за останній період, за результатами цього періоду, ми отримаємо в кращому випадку $300-500. Також у LCL є проблема зі своєчасною виплатою зарплати та призових. Багато кіберспортсменів чекали на виплату своїх призових більше 2-х років, а тепер, навіть якщо ці гроші взагалі надходять, вони будуть розраховуватися за новим курсом, що зменшить їх вартість у кілька разів. Крім того, зараз заблоковані всі можливості переказу грошей в інші країни, в тому числі через Swift.

Моральні

Реально, більшість українських/європейських гравців не мали б морального права йти на якісь плей-офф чи буткемп у Росії після того, що сталося.

Соціальні

Єдина соціальна мережа для взаємодії зі спільнотою – ВКонтакте (вкрай непопулярна в інших країнах), яка повністю піддається цензурі та контролюється владою РФ.

З моменту цього розколу в LCL з’явилася команда, яка набирає гравців до команди за національною ознакою (команда CrowCrowd), в ній мають право грати тільки росіяни, що зачіпає всіх гравців інших національностей. Команда безпосередньо фінансується корумпованою державною організацією. Ми боїмося, що після війни таких команд може бути ще більше, через активну пропаганду в Росії проти всіх жителів Європи.

Ми будемо дуже вдячні, якщо ви поділитеся цим повідомленням і допоможете нам пролити світло на це питання. Разом ми переможемо!


Коментар Gameinside: На нашу думку, так званий кіберспорт СНД себе повністю дискредитував.

Українці та всі, хто їх підтримують, а це весь цивілізований світ, не мають морального права грати з гравцями з країни, яка вчиняє геноцид, руйнує, вбиває, гвалтує та погрожує світу ядерною зброєю.

Така країна має бути виключена з кіберспортивної спільноти. Після закінчення війни вона має бути виділеною в окремий регіон, так як українці не захочуть грати з тими чи проти тих, хто приніс війну на їх землю. 

Материалы по теме

IEM Cologne 2022 — розклад та огляд матчів групової стадії турніру

З’явився розклад першого туру групової стадії IEM Cologne 2022. Нагадаємо, що після відбіркової стадії Play-in стали відомі всі 16 команд, які зіграють в основному турнірі.  16 колективів поділили на 2 групи, в груповій стадії команди грають не кожна з кожною, а по сітці Double Elimination, тобто у кожної команди є два шанси, є верхня сітка

Збірна України дісталася Румунії і вже 7 липня розпочне виступ на Чемпіонаті Європи з CS:GO. Коментар Сергія Sergiz Атаманчука

Гравці збірної України дісталися Румунії та будуть представляти нашу країну на Чемпіонаті Європи з CS:GO з призовим фондом 25 000 євро. На першому етапі українська збірна зіграє в групі D, суперниками українців стануть команди Сербії, Німеччини та Австрії.

N0tail запропонував провести наступний The International в його розкішному особняку за 2 мільйони доларів

Йохан N0tail Сундштайн під час подкасту з генеральним директором OG JRM Luna висловив зацікавленість у проведенні TI12 наступного року у своєму величезному особняку в Лісабоні в Португалії, який коштує 2 мільйони доларів США.

Російський суд засудив автора читів до Word of Tanks на на тривалий термін попри відмову Wargaming від звинувачень

В Росії вперше в історії посадили у тюрму за скоєння кіберзлочину в ігровій індустрії. Андрій Колмаков отримав реальний термін ув’язнення строком на два роки шість місяців за створення читів для ігор Word of Tanks та Word of Warships.