Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Портал Pley.gg дізнався думку зірок CS щодо скасування франшизних ліг, яке має відбутися з 2025 року. Завдяки партнерським угодам ESL та BLAST клуби-партнери заробляли сотні тисяч і навіть мільйони доларів, що робило їх бізнес CS стабільним і убезпеченим від ризиків.

Авторитарне рішення Valve, яке заборонило партнерські ліги і було ухвалене в 2023 році, вочевидь не могло сподобатися клубам, які втратять чималу частку прибутку, більша частина якого йде саме в клуби, а не гравцям. Проте цікава і думка самих гравців, які, перебуваючи в топових командах, звикли гарантовано виступати на всіх ключових турнірах року і ділити мільйонні призові.

З 2025 року такий стан справ не буде гарантовано, вилетівши з пари турнірів гравці можуть втратити сотні тисяч. 

Думка NiKo про скасування франшизних ліг

Я вважаю позитивним, що з наступного року командам і організаціям доведеться заново доводити свою відповідність. Якщо вони хочуть грати на найбільших і найкращих подіях, вони повинні виступати якнайкраще. Якщо вам потрібно показати найкраще, то вам потрібні найкращі гравці. Це добре. Ви більше не в безпеці і ви дійсно залежите від результатів.

Звичайно, я не знаю, наскільки добре все буде працювати без партнерських стосунків, як і без грошей, які надходять в організації від турнірів. Є певні сумніви щодо цього, але, як я вже сказав, є плюси і мінуси.

Думка Magisk про скасування франшизних ліг

 Думаю, на початку буде великий хаос.

Зараз у нас є структура команди, де ми заздалегідь знали календар і могли готуватися весь сезон. Але очевидно, що тепер ніхто насправді не знатиме що буде далі.   

Я думаю, що хтось знайде спосіб обійти «формат команди-партнера» і спробує знайти спосіб, як можна запросити ті самі команди на ті самі турніри. Чесно кажучи, я поняття не маю як це буде, але я не вірю, що новий формат буде на 100% відкритим і кожен зможе потрапити на турнір. 

Я думаю, що деякі люди знайдуть спосіб створити такий собі «формат команд партнерів», але не будуть ці команди називати «партнерськими командами». Я нічого про це не чув, але я уявляю, що є якийсь спосіб обійти обмеження. Цей спосіб знайдуть і нова система буде схожою на нинішню.

Думка Zyw0o про скасування франшизних ліг

Я вважаю, що це добре для сцени нижчого рівня, щоб команди отримали кращу можливість кваліфікуватися на великі турніри, бо не буде партнерських команд. Уявімо п’ятьох друзів [без команди], які дуже добре грають разом, можуть пройти кваліфікацію на події BLAST або ESL, тож я розумію, що це добре для команд нижчого рівня.

Материалы по теме

Джерела: Zyw0o отримуватиме зарплатню в 100 тисяч доларів на місяць

Французські джерела повідомляють, що головна зірка сучасного CS Матьє Zyw0o Хербо після продовження контракту з Vitality отримав найбільшу зарплатню в історії Counter-Strike.

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: NIKO – №2

0

Виняткові показники NiKo на найбільших змаганнях і в матчах проти найкращих команд свідчать про те, що він гідно займає високе місце в рейтингу ТОР-20 найкращих гравців року за версією HLTV.

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: MAGISK №17

Еміль «⁠Magisk⁠» Рейф повертається до рейтингу ТОР-20 найкращих гравців року HLTV вп’яте за свою кар’єру. Він тріумфально повертається після перерви у 2021-2022 роках, коли йому не вдалося потрапити у цей список.