Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ninja in Pyjamas офіційно підписали 18-ти річного українського снайпера Данила headtr1ck Валітова. Чутки про це ходили протягом останнього місяця, проте сьогодні про підписання гравця було оголошено у офіційному повідомленні легендарного шведського клубу.

Свою кар’єру гравець починав на київських ланах, а його першою командою була команда легендарного київського клубу CyberZone, що називалася ChamicalRush

Гравець подавав заявку в академічний склад NAVI, проте його спочатку не прийняли. Пізніше тренер Ami прийшов на турнір в CyberZone на запрошення директора клубу і побачив гравця в ділі, після чого запропонував пройти тест в академію NAVI. 

Під час своєї гри в NAVI молодий снайпер показав видатні результати, виступаючи за академічну команду на WePlay Academy League, заробивши за чотири сезони виступів видатний середній рейтинг 1,28. 

За час перебування в NAVI Данило встиг зіграти кілька матчів і за основний склад чорно-жовтих, підміняючи Сімпла. На ESL Pro League Season 15 гравець заробив рейтинг 0,97, а на BLAST Premier Fall Groups його рейтинг був 1,12.

Після виступу гравця проти топових суперників, тренер NAVI Андрій Городенський заявляв, що гравець ще не готовий грати на найвищому рівні, бо йому бракує досвіду. 

Український снайпер матиме шанс довести, що B1ad3 помилявся, вже під прапорами Ninjas in Pyjamas, бо в його роль AWP не залишила йому шансів грати в основному складі NAVI, допоки там грає s1mple. 

ЦІКАВО! Одразу декілька гравців зі списку ТОР-20 найкращих гравців року назвали headtr1ck найбільш перспективним молодим гравцем, який може проявити себе у 2023 році. 

 

Данило «headtr1ck» Валітов:

Після майже трьох років у легендарній організації NAVI, яка за цей час стала для мене рідною, сьогодні починається новий етап у моїй кар’єрі – я приєднуюсь до NiP.

Хочу подякувати NAVI за все, що вони зробили для мене, і окремо неймовірно вдячний тренеру Амірану: він навчив мене багатьом речам як у грі, так і поза нею, і завжди вірив у мене.

Але час рухатись далі. Я радий мати можливість виступати на тір-1-рівні та намагатимуся добре робити те, що вмію. Вболівайте за мене у новій команді, ваша підтримка безцінна. Дякую всім, ще побачимось! :))

Аміран «ami» Рехвіашвілі — керівник кіберспортивного напряму NAVI:

Даня – останній вихованець першого покоління юніорів. Дуже радий, що у нього з’явився гарний шанс показати себе на тір-1-рівні у такій сильній команді, як NiP.

headtr1ck завжди був наполегливим, добрим і працьовитим юніором: яскравий приклад того, як наполеглива праця приводить до результатів. Він довго чекав свого моменту, який зараз настав. Впевнений, Даня покаже свою майстерність і стане в один ряд із нашими найкращими вихованцями.

Успіхів, малий! <3

Оновлений склад NIP 

Фредрік «⁠REZ⁠» Стернер
Хампус «⁠hampus⁠» Позер Людвіг
« ⁠Brollan⁠» Бролін
Алексі «⁠Aleksib⁠» Віролайнен
 Даніїл «⁠headtr1ck⁠» Валітов

Даніель “⁠djL⁠” Наранчич (тренер)

Читайте також: Valve назвали найпопулярніші та найприбутковіші ігри 2022 року

Материалы по теме

NAVI очолили світовий рейтинг з CS2. Ось чому це лідерство знакове за багатьма параметрами

0

Після перемоги на Esports World Cup 2024 NAVI очолили світовий рейтинг за версією HLTV. Навіть попри перемогу на Мейджорі, клуб не зміг піднятися на найвищу сходинку і тому це перше місце є знаковим за багатьма ознаками.

У 2024 році NAVI з Dota 2 виграли найменше призових в історії клубу. Рейтинг команд за виграними призовими

Попри падіння призових в останні два роки в Dota 2 все ще розігрується достатньо грошей, щоб вважати дисципліну однією з найприбутковіших в кіберспорті. Так у 2024 році вже розіграно майже 20 мільйонів доларів і цікаво подивитися, хто відірвав найбільшу частку від цього пирога.

NAVI стали переможцями Esports World Cup 2024, розгромивши в фіналі G2

NAVI розгромили G2 у фіналі Esports World Cup 2024 і стали чинними Чемпіонами світу, вигравши перший великий турнір другого сезону 2024 року. Таким чином команда, в яку мало хто вірив після виходу s1mple на відпочинок, виграла вже два топових турніри, продемонструвавши якісно інший командний рівень CS.

NAVI та MOUZ зіграли в півфіналі Esports World Cup 2024. Результати

0

NAVI та MOUZ пройшли чвертьфінали і зіграють між собою в півфіналі Esports World Cup 2024. Шлях MOUZ до четвірки найкращих показав, що команда знаходиться не в максимальній формі.