Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ninja in Pyjamas офіційно підписали 18-ти річного українського снайпера Данила headtr1ck Валітова. Чутки про це ходили протягом останнього місяця, проте сьогодні про підписання гравця було оголошено у офіційному повідомленні легендарного шведського клубу.

Свою кар’єру гравець починав на київських ланах, а його першою командою була команда легендарного київського клубу CyberZone, що називалася ChamicalRush

Гравець подавав заявку в академічний склад NAVI, проте його спочатку не прийняли. Пізніше тренер Ami прийшов на турнір в CyberZone на запрошення директора клубу і побачив гравця в ділі, після чого запропонував пройти тест в академію NAVI. 

Під час своєї гри в NAVI молодий снайпер показав видатні результати, виступаючи за академічну команду на WePlay Academy League, заробивши за чотири сезони виступів видатний середній рейтинг 1,28. 

За час перебування в NAVI Данило встиг зіграти кілька матчів і за основний склад чорно-жовтих, підміняючи Сімпла. На ESL Pro League Season 15 гравець заробив рейтинг 0,97, а на BLAST Premier Fall Groups його рейтинг був 1,12.

Після виступу гравця проти топових суперників, тренер NAVI Андрій Городенський заявляв, що гравець ще не готовий грати на найвищому рівні, бо йому бракує досвіду. 

Український снайпер матиме шанс довести, що B1ad3 помилявся, вже під прапорами Ninjas in Pyjamas, бо в його роль AWP не залишила йому шансів грати в основному складі NAVI, допоки там грає s1mple. 

ЦІКАВО! Одразу декілька гравців зі списку ТОР-20 найкращих гравців року назвали headtr1ck найбільш перспективним молодим гравцем, який може проявити себе у 2023 році. 

 

Данило «headtr1ck» Валітов:

Після майже трьох років у легендарній організації NAVI, яка за цей час стала для мене рідною, сьогодні починається новий етап у моїй кар’єрі – я приєднуюсь до NiP.

Хочу подякувати NAVI за все, що вони зробили для мене, і окремо неймовірно вдячний тренеру Амірану: він навчив мене багатьом речам як у грі, так і поза нею, і завжди вірив у мене.

Але час рухатись далі. Я радий мати можливість виступати на тір-1-рівні та намагатимуся добре робити те, що вмію. Вболівайте за мене у новій команді, ваша підтримка безцінна. Дякую всім, ще побачимось! :))

Аміран «ami» Рехвіашвілі — керівник кіберспортивного напряму NAVI:

Даня – останній вихованець першого покоління юніорів. Дуже радий, що у нього з’явився гарний шанс показати себе на тір-1-рівні у такій сильній команді, як NiP.

headtr1ck завжди був наполегливим, добрим і працьовитим юніором: яскравий приклад того, як наполеглива праця приводить до результатів. Він довго чекав свого моменту, який зараз настав. Впевнений, Даня покаже свою майстерність і стане в один ряд із нашими найкращими вихованцями.

Успіхів, малий! <3

Оновлений склад NIP 

Фредрік «⁠REZ⁠» Стернер
Хампус «⁠hampus⁠» Позер Людвіг
« ⁠Brollan⁠» Бролін
Алексі «⁠Aleksib⁠» Віролайнен
 Даніїл «⁠headtr1ck⁠» Валітов

Даніель «⁠djL⁠» Наранчич (тренер)

Читайте також: Valve назвали найпопулярніші та найприбутковіші ігри 2022 року

Материалы по теме

NAVI і Monte зіграють в одній групі на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR, але є шанс, що NAVI доведеться грати закриті кваліфікації

0

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

NAVI переграли всіх і інші фінальні результати в групі C на EPL

0

Стали відомі повні результати групи С на ESL Pro League S18. Переможцем групи без жодних проблем стали NAVI, які в матчі за перше місце впевнено переграли FaZe, завдяки чому розпочнуть виступ одразу з чвертьфіналу Play-off.

NAVI запустили лігу-хаб з VALORANT де розіграють призи від Logitech G

0

NAVI разом з Logitech G запустили хаб з VALORANT. Турнір у форматі ліги проходитиме не на якійсь платформі, а в Діскорді у форматі для соло-гравців.

NAVI гарантували собі місце в Play-off ESL Pro League Season 18. Інші результати групи С

0

NAVI гарантували собі виступ у Play-off ESL Pro League Season 18. Команда легко впоралася з прохідними суперниками не віддавши жодної карти і вийшла у фінал групи С, де зіграє проти FaZe за перше місце і найкращий посів в основній стадії турніру.