Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Победители прошлогоднего IEM Oakland — Ninjas in Pyjamas, получили приглашение на предстоящий турнир. Шведский коллектив занял девятый слот, ещё трем командам предстоит отобраться через отборочные.

1479706641.1839

Вчера организаторы IEM Oakland 2017 сообщили, что предпоследний слот займут бразильцы из  Immortals. Теперь же стало известно, что последним приглашенным коллективом стали  Ninjas in Pyjamas. Шведы являются действующими чемпионами IEM Oakland, так как в прошлом году выиграли титул, обыграв в гранд финале бразильцев  SK Gaming. Последние три участника станут известны по итогам отборочных в Европе, Северной Америке и Юго-Восточной Азии.

Напомним, что IEM Oakland 2017 пройдет с 16 по 19 ноября в The Oracle Arena. Команды разыграют $300,000, а также очки в рейтинге Intel Grand Slam, по правилам которого победитель четырёх крупных турниров серии ESL и DreamHack получит денежное вознаграждение в размере $1, 000,000.

Текущий список участников IEM Oakland 2017:

  •  Astralis
  •  G2
  •  Cloud9
  •  FaZe
  •  Gambit
  •  SK
  •  Liquid
  •  Immortals
  •  Ninjas in Pyjamas

Источник

Материалы по теме

MOUZ зробили сенсацію та викинули NiP з IEM Cologne 2022. Ніндзі зайняли лише 7-8 місце

0

IEM Cologne 2022 можна сміливо називати самим непередбачуваним турніром. Майже у всіх матчах явні фаворити програють, а аутсайдери здобувають гучні перемоги. От і MOUZ у черговий раз перевернули все з ніг на голову та обіграли NiP, яким дехто з авторитетів прогнозував місце у топі турніру.

IEM Cologne 2022 — Розклад та прогнози на четвертий день групової стадії турніру

Вчора ми конкретно пролетіли з прогнозами. Аутсайдери дивували, гранди теж, але зі знаком мінус. В результаті субота стала найнеочікуванішим за результатами днем на IEM Cologne 2022.

G2 програли NiP та залишають IEM Cologne 2022. NiP зіграють проти MOUZ

0

Куплена у NAVI за величезні гроші зірка не змогла вивести склад G2 у ТОР — це вже можна констатувати. Можна довго сперечатися, чи у m0NESY проблема, чи є інші причини такого тьмяного виступу, проте факт залишається фактом — самураї поповнюють групу невдах, які не змогли вийти з групи на IEM Cologne 2022.

IEM Cologne 2022 — Розклад та прогнози на третій день групової стадії турніру

Розпочинається третій ігровий день IEM Cologne 2022 і ми пропонуємо вашій увазі розклад та огляд матчів, яки будуть проходити сьогодні. Частина команд вже забезпечила собі місце у Play-off і буде змагатися лише за більш вигідний посів у фінальній сітці, а от інша частина буде змагатися за життя на турнірі. Хтось залишиться за бортом, а хтось