Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб NiP анонсував жіночий склад з CS:GO. Команда складається з чотирьох скандинавських гравчинь та представниці Франції.

Слід зазначити, що останнім часом, після впровадження ESL підтримки жіночого кіберспорту та організації регулярних турнірів, багато іменитих кіберспортивних клубів відкрили свої жіночі підрозділи. Загалом 2022 рік стає роком, коли активно починає розвиватися жіночий кіберспорт, з’являються нові команди та ліги. 

У VALORANT та LoL розвитком жіночого кіберспорту активно займається сам розробник гри Riot Games, у CS:GO цим займається ESL, який, схоже, зробив ставку на своб лігу Impact і намагається її розкрутити, повторивши успіх своїх турнірів у чоловічому CS:GO. 

Жіночий склад NiP презентували стильним роликом

 

Склад команди виглядає наступним чином:

Tilde «⁠7licious⁠» Byström
Jennica «⁠jenkon⁠» Sjögren
Thea «⁠pullox⁠» Evensen
Marita «⁠Minnie⁠» Siljan Sørensen
Mayline-Joy «⁠ASTRA⁠» Champliaud

Читайте також про те, що NAVI виставили на трансфер головну зірку NAVI Junior. 

Материалы по теме

Визначилися фіналісти BLAST Premier Fall Final 2022. У Гранд Фіналі в Данії буде грати аж шість місцевих гравців

Завершилися півфінали BLAST Premier Fall Final 2022 і визначилися фіналісти турніру в Копенгагені. Нагадаємо, що цими днями в Данії проходить передостанній великий турнір 2022 року, який зібрав на лані повну арену уболівальників, змагаючись атмосферою з IEM Rio Major.

NiP перемогли у шостому сезоні WePlay Academy League. Підсумки турніру

Перемогою молодіжної команди NiP завершився шостий сезон WePlay Academy League. Як і в попередні п’ять сезонів академічні колективи відомих клубів розіграли між собою призовий фонд у розмірі 100 тисяч доларів США.

NIP виграли Кубок Швеції, легко впоравшись з місцевими командами

Шведська команда NIP, яка займає десяте місце у світовому рейтингу, без проблем обіграла всіх суперників і виграла домашній лан SVENSKA CUPEN у якому брали участь місцеві команди.

dev1ce сам доплатив за свій трансфер у NiP величезну суму грошей

Іноземні джерела повідомляють нову цікаву інформацію щодо трансферу Ніколая dev1ce Рітца. Згідно з чутками зірковий гравець так не хотів залишатися в Astralis, що з власної кишені доплатив 130 000 євро, щоб перейти в NiP.