Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб NiP анонсував жіночий склад з CS:GO. Команда складається з чотирьох скандинавських гравчинь та представниці Франції.

Слід зазначити, що останнім часом, після впровадження ESL підтримки жіночого кіберспорту та організації регулярних турнірів, багато іменитих кіберспортивних клубів відкрили свої жіночі підрозділи. Загалом 2022 рік стає роком, коли активно починає розвиватися жіночий кіберспорт, з’являються нові команди та ліги. 

У VALORANT та LoL розвитком жіночого кіберспорту активно займається сам розробник гри Riot Games, у CS:GO цим займається ESL, який, схоже, зробив ставку на своб лігу Impact і намагається її розкрутити, повторивши успіх своїх турнірів у чоловічому CS:GO. 

Жіночий склад NiP презентували стильним роликом

 

Склад команди виглядає наступним чином:

Tilde «⁠7licious⁠» Byström
Jennica «⁠jenkon⁠» Sjögren
Thea «⁠pullox⁠» Evensen
Marita «⁠Minnie⁠» Siljan Sørensen
Mayline-Joy «⁠ASTRA⁠» Champliaud

Читайте також про те, що NAVI виставили на трансфер головну зірку NAVI Junior. 

Материалы по теме

NiP видалили всі пости на підтримку України під тиском китайських власників та Riot China

0

Європейський клуб NiP видалив у своїх соціальних мережах всі згадки про підтримку України. З початком повномасштабної війни NiP були однією з найактивніших організацій, що підтримували нашу країну, робивши чисельні пости про війну, перефарбувавши свій логотип у кольори українського прапора і беручи участь в шоу-матчах та інших активностях для України.

NiP оголосили про повернення Хампуса hampus⁠ Позера після тривалої перерви

0

NiP оголосили про повернення Хампуса hampus⁠ Позера до стартового складу на роль капітана, після п’ятимісячної перерви. Своєю чергою Алексі Aleksib⁠ Віролайнен відправляється на лаву запасних.

NAVI не відчули жодних проблем в матчі проти NIP на BLAST Paris Major 2023

0

NAVI легко впоралися з NIP і знаходяться в кроці від виходу в стадію чемпіонів BLAST Paris Major. Команда повністю домінувала в грі на Overpass, вочевидь зробивши висновки після ганебної поразки від Liquid.

Astralis вибули з RMR BLAST Paris Major попри потужну гру dev1ce

0

В грі за виживання на турнірі RMR BLAST Paris Major колись легендарна команда знову показала, що її найкращі часи в минулому. Не дивлячись на повернення легендарного dev1ce Astralis не вдалося подолати сито відбіркових RMR. Команда поступилася своїм NiP з якими в останні роки влаштувала епопею з обміном та переходами гравців і вибула з турніру лише