Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб NiP анонсував жіночий склад з CS:GO. Команда складається з чотирьох скандинавських гравчинь та представниці Франції.

Слід зазначити, що останнім часом, після впровадження ESL підтримки жіночого кіберспорту та організації регулярних турнірів, багато іменитих кіберспортивних клубів відкрили свої жіночі підрозділи. Загалом 2022 рік стає роком, коли активно починає розвиватися жіночий кіберспорт, з’являються нові команди та ліги. 

У VALORANT та LoL розвитком жіночого кіберспорту активно займається сам розробник гри Riot Games, у CS:GO цим займається ESL, який, схоже, зробив ставку на своб лігу Impact і намагається її розкрутити, повторивши успіх своїх турнірів у чоловічому CS:GO. 

Жіночий склад NiP презентували стильним роликом

 

Склад команди виглядає наступним чином:

Tilde “⁠7licious⁠” Byström
Jennica “⁠jenkon⁠” Sjögren
Thea “⁠pullox⁠” Evensen
Marita “⁠Minnie⁠” Siljan Sørensen
Mayline-Joy “⁠ASTRA⁠” Champliaud

Читайте також про те, що NAVI виставили на трансфер головну зірку NAVI Junior. 

Материалы по теме

Наступаючі на чужі граблі. NiP вирішили вийти на фондову біржу

NIP Group, материнська компанія кіберспортивної організації Ninjas in Pyjamas, подала заявку для виходу на фондовий ринок США NASDAQ.

B8 підписали двох українців headtr1ck і baz в склад з CS2

0

B8 оголосили про приєднання до складу з CS2 українців Даніїла headtr1ck Валітова і Олега  baz Кулинича. Ймовірно перший став частиною трансфера r1nkle, якого днями підписали NiP. baz же перейшов в B8 з російської організації Spirit Academy, в якій грав з серпня 2022 року.

NiP офіційно підписали українського снайпера Артема r1nkle Мороза

0

NiP офіційно підписали українця Артема r1nkle Мороза, який до цього виступав за клуб B8. Чутки про трансфер гравця ходили весь останній місяць.

Снайпер B8 найближчим часом перейде в NіP. Ймовірно він вже підписав контракт

За нашою інформацією снайпер українського клубу B8 r1nkle найближчим часом перейде до NiP, де замінить іншого українця headtr1ck.