Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI виставили на трансфер лідера своєї академічної команди NAVI Junior Данилу headtr1ck ВалітоваЧорно-жовті пропонують придбати гравця або взяти його в оренду.

Молодий гравець, як колись s1mple, починав свій шлях в команді київського легендарного клубу CyberZone і займав чисельні призові місця на столичних ланах. У 2020 році в віці 15 років гравець приєднався до NAVI Junior, тренувався з командою і брав участь у чотирьох сезонах WePlay Academy League

Досвід на професійній сцені молодий талант отримав виступаючи гравцем заміни за основний склад NAVI на ESL Pro League Season 15 та BLAST Premier: Fall Groups 2022. 

В офіційному повідомленні NAVI спортивний директор сказав, що «headtr1ck – головна зірка Академічної ліги«. Молодий гравець своєю чергою відмітив, що «З моменту приєднання до NAVI моє життя повністю змінилося. Я завжди був щасливий і гордий виступати за таку велику організацію.»

Ким NAVI замінять гравця у NAVI Junior поки невідомо, але зрозуміло, що молодому снайперу стало тісно в молодіжці, яка не може виступати паралельно на великих турнірах, де грають NAVI, водночас в основному складі місця для перспективного гравця не знайшлося, бо його позиція вже зайнята Сімплом. 

Бонус

Арсеній Триноженко виклав фото з молодим гравцем, датоване 2016 роком. 

Ще раз колишня зірка NAVI та молодий гравець перетнулися у 2019 році, коли Ceh9 працював на стенді HyperX на виставці CEE. Тоді Арсеній проводив конкурс на знання CS:GO і Headtrick краще за всіх відповів на всі запитання і виграв головний приз геймерську клавіатуру. 

Материалы по теме

Завершився Brawl Stars World Finals 2022 — Чемпіонат світу з мобільної гри Brawl Stars

Перемогою клубу ZETA DIVISION ZERO завершився чемпіонат світу Brawl Stars World Finals 2022, на якому розігрувався 1 мільйон доларів США. Цікаво, що срібло дісталося другому складу того самого клубу ZETA DIVISION ONE. Обидві команди представляють Японію.

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Новий склад NAVI з VALORANT виграв турнір з першої спроби. Їх попередники вигравали лише турнір «Mосковский Киберспорт» за $168

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.