Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

HLTV з посиланням на власні джерела повідомляє, що після провалу на RMR шведський клуб NiP вирішив звільнити трьох гравців в тому числі й українця Данило headtr1ck Валітова. Разом з гравцями організація звільнить і тренера команди.

Таким чином нову домівку відправляться шукати headtr1ck, k0nfig, es3tag та djL. Українець після приєднання до Ніпів так і не зміг розкритися на повну, заробивши середній рейтинг лише 1,08. k0nfig та es3tag також не виблискували. 

Проте в команді залишаться капітан Alex та REZ, який попри погані виступи команди регулярно демонстрував гарну статистику в тому числі і на провальному RMR.

Слід зазначити, що провал на RMR став першим невиходом команди на Мейджор з 2018 року. Загалом з 20 Мейджорів в історії CS клуб пропустив лише чотири, що є другим найкращим результатом серед усіх існуючих клубів.

У NiP є лише три тижні, щоб зібрати новий склад до BLAST Premier Spring Showdown. Яка доля очікує на гравців попереднього складу наразі невідомо.

Материалы по теме

B8 підписали двох українців headtr1ck і baz в склад з CS2

0

B8 оголосили про приєднання до складу з CS2 українців Даніїла headtr1ck Валітова і Олега  baz Кулинича. Ймовірно перший став частиною трансфера r1nkle, якого днями підписали NiP. baz же перейшов в B8 з російської організації Spirit Academy, в якій грав з серпня 2022 року.

NiP офіційно підписали українського снайпера Артема r1nkle Мороза

0

NiP офіційно підписали українця Артема r1nkle Мороза, який до цього виступав за клуб B8. Чутки про трансфер гравця ходили весь останній місяць.

Снайпер B8 найближчим часом перейде в NіP. Ймовірно він вже підписав контракт

За нашою інформацією снайпер українського клубу B8 r1nkle найближчим часом перейде до NiP, де замінить іншого українця headtr1ck.

Xizt⁠ став новим тренером NiP. Раніше він шість років виступав за легендарний шведський колектив

0

Xizt⁠ став новим тренером NiP. Раніше він шість років виступав за легендарний шведський колектив Річард ⁠Xizt⁠ Ландстрем став головним тренером NiP. Легендарна команда іде на рішучий крок в прагненні повернути колишню славу. 33-річний швецький фахівець спробує зібрати новий конкурентоспроможний склад NiP.