Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI виклали інтерв’ю з російським гравцем і стрімером у гру Brawls Stars — Петром ММА Поморцевим, який входить до складу чорно-жовтих.

Зараз Росіянин виїхав з Росії до Дубаю, через те, що в так званому СНД ввели санкції та припинили турніри по його улюбленій грі. Але в Дубаї виявився високій пінг і взагалі він не зміг грати в команді з іншими своїми тіммейтами.

Якось вийшло так, що ми особливо не сварились, але коли вийшли новини про гру [санкції щодо Росії], то якось командний дух впав і якщо в 2021 ми сиділи в Києві на буткемпі і були єдиним цілим, то зараз у кожного свої проблеми і я вже забув коли ми останній раз разом спілкувалися. 

Гравець жаліється, що не знає, що робити далі, бо монетизація роликів вже майже нічого не приносить, але він їх робить, щоб якось відволіктись.

Ведуча і гравець завуальовано сходяться на думці, що все якось буде, що все буде змінюватись і всі прийдуть до якогось рішення. Ведуча закликає підтримувати гравців NAVI.

 


Коментар Gameinside: У відео безліч разів як від гравця, так і від ведучої NAVI звучать слова «СНД», «проблеми», «ситуація», але жодного разу крім вступу до відео, не звучить слово «війна» або «агресія Росії».

Зі слів MMA інший гравець NAVI з російським громадянством так і залишається в Россії. Ні, його не виключили з NAVI, Артьом JASON Ящанін залишається у складі попри обіцянки CEO Організації Євгена Золотарьова виключити всіх, хто не виїде з Росії. 

Єдине, що зробила NAVI відносно росіян у себе в команді не на словах на цей час — це звільнила гравців академічного складу. Російським гравцям з інших дисциплін просто прибрали з профайлів прапор, країну та місто. Чи не нагадує це спробу в черговий раз всидіти на двох стільцях? 

Материалы по теме

Forbes випустило розслідування, яке говорить, що власник NAVI Максим Кріппа є одночасно власником букмекера GGbet і студії Maincast

Українське видання Forbes випустило розслідування, в якому йдеться про зв’язки власника NAVI Максима Кріппи з букмекерською компанією GGbet та студією кіберспортивних трансляцій Maincast.

NAVI виграли другу зустріч в головній європейській лізі VALORANT — Champions Tour 2023: EMEA League

0

NAVI обіграли команду Giants Gaming у другому матчі Champions Tour 2023: EMEA League. Таким чином чорно-жовті крокують далі з рахунком 1-1 по матчах. Попереду у команди ще 7 зустрічей в груповій стадії.

NAVI всуху програли в першому матчі Champions Tour 2023: EMEA League

0

NAVI всуху програли в дебютному матчі європейської франшизної ліги Champions Tour 2023: EMEA League. Чорно-жовті були розгромлені на власному піку Ascent з рахунком 7-13. На піку суперників команди дійшли до додаткових раундів, проте клуб KOI зміг дотиснути народжених перемагати, зафіксувавши на табло рахунок 20-18.

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.