Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI виклали інтерв’ю з російським гравцем і стрімером у гру Brawls Stars — Петром ММА Поморцевим, який входить до складу чорно-жовтих.

Зараз Росіянин виїхав з Росії до Дубаю, через те, що в так званому СНД ввели санкції та припинили турніри по його улюбленій грі. Але в Дубаї виявився високій пінг і взагалі він не зміг грати в команді з іншими своїми тіммейтами.

Якось вийшло так, що ми особливо не сварились, але коли вийшли новини про гру [санкції щодо Росії], то якось командний дух впав і якщо в 2021 ми сиділи в Києві на буткемпі і були єдиним цілим, то зараз у кожного свої проблеми і я вже забув коли ми останній раз разом спілкувалися. 

Гравець жаліється, що не знає, що робити далі, бо монетизація роликів вже майже нічого не приносить, але він їх робить, щоб якось відволіктись.

Ведуча і гравець завуальовано сходяться на думці, що все якось буде, що все буде змінюватись і всі прийдуть до якогось рішення. Ведуча закликає підтримувати гравців NAVI.

 


Коментар Gameinside: У відео безліч разів як від гравця, так і від ведучої NAVI звучать слова «СНД», «проблеми», «ситуація», але жодного разу крім вступу до відео, не звучить слово «війна» або «агресія Росії».

Зі слів MMA інший гравець NAVI з російським громадянством так і залишається в Россії. Ні, його не виключили з NAVI, Артьом JASON Ящанін залишається у складі попри обіцянки CEO Організації Євгена Золотарьова виключити всіх, хто не виїде з Росії. 

Єдине, що зробила NAVI відносно росіян у себе в команді не на словах на цей час — це звільнила гравців академічного складу. Російським гравцям з інших дисциплін просто прибрали з профайлів прапор, країну та місто. Чи не нагадує це спробу в черговий раз всидіти на двох стільцях? 

Материалы по теме

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

Віталій v1lat Волочай показав пікап для боротьби з російськими окупантами, на який він зібрав гроші на стрімі

Коментатор студії Maincast Віталій v1lat Волочай показав вже підготовлений до бойових дій пікап, на який він зібрав гроші на стрімі. Вже найближчим часом автівка поїде на фронт допомагати ЗСУ захищати незалежність України.

Арсеній Ceh9 Триноженко відкрив збір грошей на бойовий безпілотник, щоб нищити росіян

Колишній Чемпіон Світу у CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко вирішив не відставати від Притули та теж зібрати на безпілотник для ЗСУ.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.