Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У популярному шутері Valorant вийшов новий патч за номером 4.07  В більшості він просто фіксить баги та деякі механіки гри, але є і цікавий момент.

Корейський патч VALORANT 4.07 показує відео про нову кімнату у тренувальному тирі, яка виглядає як офіс Сайфера.

Як повідомляє ентузіаст VALORANT Disturbo, у кімнаті є кілька моніторів і телевізорів і відкритий ноутбук з картою світу. На екрані ноутбука показано кілька областей, позначених червоною крапкою, зокрема Лісабон, Португалія, де може бути встановлена наступна карта VALORANT.

Акаунт VALORANT у Twitter також опублікував загадковий тизер, на якому Сайфер був оточений екранами з чорними завитками, які стримують його в червоній кімнаті. Ймовірно, це ще один натяк на майбутнього агента, оскільки ходили чутки, що вони зможуть вистежувати інших персонажів і тижнями шантажували існуючих агентів.

Патч 4.07 вже доступний для завантаження, тому обов’язково відвідайте тир, щоб знайти нові підказки та секрети щодо майбутніх змін.

Подивитися на всі зміни патчу 4.07 можна тут. 

 

Материалы по теме

Riot будуть аналізувати голосовий чат у Valorant. Головна мета зробити гру ще більш інклюзивною та менш токсичною

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

150 організацій з усього світу подали заявки на участь у франшизній лізі Riot Games по грі Valorant

Понад 150 організацій подали заявки до Riot Games щодо можливості стати партнерами франшизної ліги з VALORANT, яка стартує наступного року. Після проведення реформи у 2023 році кіберспорт у Valorant буде розвиватися за тим самим форматом, що й у LoL. Всім кіберспортом буде керувати виключно Riot.