Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У популярному шутері Valorant вийшов новий патч за номером 4.07  В більшості він просто фіксить баги та деякі механіки гри, але є і цікавий момент.

Корейський патч VALORANT 4.07 показує відео про нову кімнату у тренувальному тирі, яка виглядає як офіс Сайфера.

Як повідомляє ентузіаст VALORANT Disturbo, у кімнаті є кілька моніторів і телевізорів і відкритий ноутбук з картою світу. На екрані ноутбука показано кілька областей, позначених червоною крапкою, зокрема Лісабон, Португалія, де може бути встановлена наступна карта VALORANT.

Акаунт VALORANT у Twitter також опублікував загадковий тизер, на якому Сайфер був оточений екранами з чорними завитками, які стримують його в червоній кімнаті. Ймовірно, це ще один натяк на майбутнього агента, оскільки ходили чутки, що вони зможуть вистежувати інших персонажів і тижнями шантажували існуючих агентів.

Патч 4.07 вже доступний для завантаження, тому обов’язково відвідайте тир, щоб знайти нові підказки та секрети щодо майбутніх змін.

Подивитися на всі зміни патчу 4.07 можна тут. 

 

Материалы по теме

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Новий склад NAVI з VALORANT виграв турнір з першої спроби. Їх попередники вигравали лише турнір «Mосковский Киберспорт» за $168

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.