Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

В останній раз так багато гравців на серверах було аж у квітні 2021 року. Хоча зростання онлайну і можна назвати досить значним, проте воно не є якимось феноменальним, бо в останні місяці CS:GO і так показує чудову статистику — щомісяця гра перетинає позначку в 1 мільйон користувачів онлайн. 

Історичний рекорд популярності CS:GO було встановлено навесні 2020 року, коли Valve теж випустили великий патч, який повернув у гру багатьох гравців. Тоді одночасно на серверах перебувало понад у 1,305 мільйона шанувальників CS. 

Читайте також: Усі Мейджори в історії CS:GO: команди-переможці, найтитулованіші гравці та країни

Материалы по теме

Royal Never Give Up оголосила новий склад з Dota 2

Китайський кіберспортивний клуб Royal Never Give Up оголосив оновлений склад з Dota 2 до сезону Dota Pro Circuit 2023. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті реєстрації команд від Valve.

З’ясувалася ймовірна причина, чому Valve прибрали Dust 2 зі списку офіційних турнірних карт

Схоже з’ясувалася причина, чому Valve викинули зі списку офіційних турнірних карт саме Dust 2, а не Mirage або якусь іншу карту. 

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.