Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сегодня в 18:00 по Киеву между собой сразятся HellRaisers и B8 в финале нижней сетки Dota 2 Champions League 2021 Season 3. Аналитик и стример в сфере дота 2 Ярослав NS Кузнецов бесспорно верит в винстрик команды Даниила Dendi Ишутина, и даже залил ставку на победу.

Напоминаем, что ранее коллектив B8 обыграл Empire в плей-офф D2CL Season 3 и продлили винстрик до трех побед. Для команды Dendi этот показатель лучший в истории. Ранее B8 побеждала в трех матчах подряд только на квалификациях к турнирам.

Ярослав NS Кузнецов:

Зарабатываем вместе с Данькой сегодня! ЛЕЕТС ГО

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Матч дня. B8 Esports против HellRaisers на Dota 2 CL 2021 S3 — прямая трансляция

Мы никого не агитируем заниматься подобными делами, просто привели пример того, как люди верят в победу, впервые прорвавшегося состава Dendi вперед.

Третий сезон Dota 2 Champions League проходит с 14 августа по 15 сентября, 10 команд борются за 50 тысяч долларов.

Материалы по теме

NS та Dread втікли до Казахстану, рятуючись від мобілізації, оголошеної Путіним

На «відпочинок» до Казахстану з сім’ями відправилися відомі російські кібердіячі призовного віку NS та Dread. Про це вони повідомили у своїх соціальних мережах. Судячи з усього, це буде найдовший відпочинок у їх житті.

У Dota 2 вийшов Battle Pass, завдяки якому формується призовий фонд The International! Повний опис його можливостей

У Dota 2 нарешті вийшов Battle Pass за допомогою якого формується призовий фонд The International. Цього року бойовий пропуск має певні нововведення, проте виходить дуже пізно і ком’юніті сумнівається, що вдасться зібрати рекордний призовий фонд до головного турніру року, як це вдавалося зробити всі попередні роки.

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті

Ігри Riot у 2,5 рази популярніше за ігри Valve на Twitch

Кіберспортивні ігри від Riot залишаються найпопулярнішими на твічі, значно випереджаючи за переглядами ігри від Valve.  Звісно, години перегляду не є прямим показником популярності гри, проте цифри є доволі показовими, щоб замислитися над майбутнім популярних у нас CS:GO та Dota 2.