Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Во время одного из стримов Ярослав NS Кузнецов обратил внимание на то, что керри команды FlyToMoon еще не заинтересовались ни одна из больших СНГ организаций.

Ярослав отметил, что он Алика V-Tune Воробья лучше, чем керри NAVI и Virtus.pro:

Будем говорить все своими именами — V-Tune намного лучше чем Crystallize, и намного лучше, чем iLTW. Я вообще не понимаю куда смотрит менеджмент этих коллективов, и почему за него еще нет борьбы. Постоянно идет борьба за gpK, но gpK скоро может зазнаться реально, потому что все хотят gpK. Он неплох, но V-Tune тоже очень хорош, почему за V-Tune нет никакой борьбы, но зато продолжают Crystallize и iLTW рассекать — для меня это загадка великая.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: old eLeVeN перейдет в Vici Gaming — Слухи

Если вас заинтересовало то, как Ярослав сватает V-Tune в топовые организации региона, то почему не посмотреть на исполнением игрока во время закрытой квалификации на OGA Dota PIT Season 3: Europe/CIS, которая стартует 23 сентября.

Материалы по теме

ДНК колаборантів — українець, якого щойно звільнили з NAVI, зіграє за російську команду на Мейджорі з Dota 2

0

Російський клуб HellRaisers розійшовся зі своїм хедлайнером Daxak і підписав для поїздки на Мейджор українського гравця, який ще тиждень тому грав за NAVI.

NAVI звільнили двох українців і казахстанця зі складу з Dota 2

NAVI у не властивій їм манері з невластивими клубу формулюваннями звільнили ядро свого складу з Dota 2. Шукати нові можливості пішли два українці V-Tune та laise, а також казахстанець Nicky`Cool.

NS та Dread втікли до Казахстану, рятуючись від мобілізації, оголошеної Путіним

На «відпочинок» до Казахстану з сім’ями відправилися відомі російські кібердіячі призовного віку NS та Dread. Про це вони повідомили у своїх соціальних мережах. Судячи з усього, це буде найдовший відпочинок у їх житті.

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.