Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Виявилося, що одну з карт, які вийшли в останньому оновленні CS2 створював 18-ти річний українець з Хмельницького, який зараз живе і навчається в Британії.

Телеграм-канал CS2UA поспілкувався з Тимуром і дізнався відповіді на кілька цікавих питань.

Привіт! Розкажи трохи про себе, де ти народився, де проживаєш зараз, де навчався/навчаєшся і на яку спеціальність.

Привіт! Мене звати Тімур, мені 18 років. Я народився та більшу частину свого життя провів у місті Хмельницькому. Зараз проживаю у Британії, де завершив навчання у британському коледжі за спеціальністю «Розробка відеоігор та 3D-анімація».

Коли ти почав цим займатися, і що тебе надихало під час створення мапи Memento? 

Я почав займатися мапінгом приблизно 7 років тому. Спочатку це було простою грою в редакторі, де я створював мапи для фанових режимів гри з друзями. Лише через кілька років я усвідомив, що хочу створювати мапи, які могли б оцінити не лише мої близькі, але й широка аудиторія. Ідея для створення мапи Memento виникла у одного з моїх товаришів по команді, Мадсена. Він запропонував зробити мапу для режиму напарників з тематикою весільного курорту в Італії на озері Комо. Цей сетинг і бачення Мадсена мене дуже надихнули.

Скільки часу пішло на те, щоб створити нову мапу?

Робота над мапою почалася ще у CS:GO, на старому рушії. Вся розробка мапи від початку до кінця зайняла майже півтора року.

Якими були твої емоції, коли з тобою звʼязалися Valve з пропозицією додати твою мапу у гру? 

Я був першим у нашій команді, хто дізнався, що Valve зацікавлені в нашій мапі та планують додати її у гру. Це сталося ввечері за кілька тижнів до оновлення. Я вже збирався лягати спати, коли вирішив ще раз перевірити свою пошту, і саме тоді побачив листа. Я був неймовірно радий та здивований. Описати весь спектр емоцій словами важко, але це було справжнє визнання нашої роботи, і я відчув величезну гордість за нашу команду.

Відсилку на Зоряні війни залишив ти, чи хтось з команди?

Відсилку на зоряні війни залишив Мадсен, оскільки він великий фанат цієї франшизи.

Материалы по теме