Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организация MOUZ объявила нового участника состава по CS:GO. Им стал 27-летний француз Натан NBK Шмитт, ранее перейдя в шутер от Riot Games. Об этом стало известно из Twitter клуба.

Я вывел в топ многие команды и готов сделать это снова

Его последними командами перед переходом во Valorant были OG и Double Poney. Натан заменит ушедшего игрока Робина ropz Коля. Первый матч в обновленном составе MOUZ проведет 15 февраля в рамках турнира IEM Katowice.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: doto исключили из активного состава ENCE

Напомним, что в прошлом никнеймом этого игрока была названа позиция на пленте А на карте Cache. За всю карьеру в CS:GO Шмитт заработал $833,699

Материалы по теме

FaZe та Vitality зустрінуться у фіналі BLAST Premier: World Final 2023, який розставить всі крапкі над “і”

0

FaZe та Vitality зустрінуться у фіналі BLAST Premier: World Final 2023. Дві команди, які посідають дві перші сходинки світового рейтинга і показували найкращі результати протягом 2023 року, вже в неділю змагатимуться за те, щоб поставити остаточну крапку в питанні, яка саме команда була найкращою цьогоріч.

NAVI та MOUZ вийшли у Play-off, ENCE та Heroic вилетіли з BLAST Premier: World Final 2023

NAVI та MOUZ вийшли в Play-off BLAST Premier: World Final 2023. Для чорно-жовтих перемога не була легкою, за рахунку 1-1 команда програвала вирішальну карту з рахунком 4-10 і лише воля до перемоги змусила їх зробити камбек і зрештою перемогти.

NAVI були розгромлені MOUZ у фіналі останнього великого турніру з CS:GO

0

NAVI не змогли абсолютно нічого вдіяти проти натиску молодих MOUZ. Команда, від якої ніхто не очікував перемоги перемогла максимально переконливо з рахунком 3-0.

NAVI проти MOUZ – трансляція історичного фіналу в Counter-Strike: GlobalOffensive

0

Сьогодні в рамках ESL Pro League Season 18 NAVI і MOUZ зіграють абсолютно історичний матч! Обидві команди зійдуться у протистоянні, яке поставить крапку в турнірах з CS:GO. Можливо ми ще побачимо не один чемпіонат з гри, що пішла на пенсію, але ера CS:GO завершується саме сьогодні, з завершенням останнього великого турніру, де були представлені всі