Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Люркер команды FaZe CLAN Робин “ropz” Коль возвращается в Катовице и сыграет следующий матч уже с командой со студии. Об этом игрок заявил в своем твиттере!

Ночью мы решили, что я должен поехать в Катовице и сдать ПЦР-тест с ESL. Он оказался отрицательным, что означает, что я могу играть. Не сплю со вчерашнего дня, чертовски устал с дороги, но ДАВАЙТЕ КРУШИТЬ #FaZeUp

Напомним, что 10 февраля стало известно, что FaZe Clan вынужденны начать IEM Katowice 2022 с заменой, так как ropz сдал положительный тест на Covid-19. Следующий матч команда сыграет уже сегодня в 17:00 против команды Fnatic!

Материалы по теме

Директор FaZe Clan звільнив 110 співробітників з 140 і планує розірвати угоди з творцями контенту і ще більше скоротити команду

Повернувшись до керування FaZe Clan його засновник Бенкс повідомив, що звільнив іі залишив лише 30, але в майбутньому планує взагалі залишити лише 10 співробітників!

Робін ropz Кул у 2023 році заробив понад мільйон доларів

0

Дописувач Редіт опублікував пост про доходи професійного гравця в CS ropz. Це стало можливим завдяки тому, що звіти про доходи компаній і осіб відкриті для загалу в Естонії, що робить абсолютно прозорим фінансовий стан громадян країни. В минулому році цей же автор також публікував статтю про доходи ropz, яку поширили навіть в друкованих ЗМІ.

FaZe Clan остаточно продали GameSquare за ціну в десятки разів меншу, ніж компанія оцінювалася в момент виходу на біржу

Акціонери FaZe Clan на зборах схвалили злиття клубу з холдингом GameSquare. Після ухвали GameSquare отримає 45% акцій, яки оцінюються в 16 мільйонів доларів США.

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: ROPZ – №3

0

Вражаюча статистика на найбільших турнірах проти суперників елітного рівня принесла естонцю третє місце в рейтингу  20-ти найкращих гравців 2023 року за версією HLTV.