Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Европейский коллектив OG проиграл французам из Team Vitality и покинул RMR-турнир по CS:GO Flashpoint S3. Команда Aleksib заняла 14-16 место и заработала 250 очек.

Пики и статистика карт:

Первая карта началась с выигранной пистолетки от OG, далее ребята взяли форс, но после этого Vitality начали тотальную доминацию. Первая половина ушла в актив французов достаточно закономерно, а во второй половине OG смогли взять лишь 1 раунд. 16:7 в пользу Vitality.

Вторая карта была уже достаточно равной и первая половина прошла под размен сериями раундов. Vitality взяли 8 раундов за защиту в первой половине. Вторая половина началась также достаточно равно, но французы оказались сильнее.

Статистика игроков:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: LMBT снова обнаружил тренерский баг

Следующим соперником для Vitality на RMR-турнире станет проигравший в паре FPX Phoenix – Anonymo. Матч пройдет в 21 мая.

Материалы по теме

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

Дворазові чемпіони The International підписали російську БК, яка офіційно сплачує податки в бюджет країни-терориста

0

Кіберспортивний клуб OG, відомий насамперед двома перемогами на The International, змінив в партнерах одного російського букмекера на іншого.

Падіння титанів. Легендарні клуби не змогли відібратися на The International, а NAVI Junior в двох кроках від мрії

0

Одразу два легендарних клуби не змогли пробитися через закриті кваліфікації Західної Європи на The International. В чвертьфіналах нижньої сітки тег, який двічи вигравав TI програв NAVI.Junior!

На Мейджор в Шанхаї не буде відкритих кваліфікацій. Пояснюємо, чому Valve вбили мрію десятків тисяч гравців

Perfect World – організатори наступного Мейджора з CS2, який відбудеться в Шанхаї, повідомили про те, що не будуть проводити відкриті відбіркові на головний турнір року в Європі та Америці. Фактично організатори при мовчазній підтримці Valve вбивають головну мрію всіх кіберспортсменів з цих регіонів окрім професіоналів, які знаходяться високо в рейтингу Valve.