Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ютубер та аналітик Олександр Петрик запустив черговий благодійний аукціон, на якому розіграє ніж з інвентаря відомого українського кіберспортсмена Woro2k. До цього Петрик вже успішно провів 14 аукціонів зі скінами на суму 28550 гривень та зібрав суму 167 500 гривень.

Стартує зірковий аукціон №15! Пропоную вам поборотися за Складний ніж (★) | Ручний розпис з особистого інвентарю українського кіберспортсмена Woro2k!

Якість: щойно з фабрики
Зношування: 0.057890683
Вартість на ринку Steam: 7943 грн

Стартова ціна лоту: 5000 грн

Старт аукціону: 14 серпня, 14:45
Завершення аукціону: 15 серпня, 12:00

Володимир Велетнюк — 21-річний український кіберспортсмен, що зараз грає у колективі Monte, а до цього виступав за MAD Lions. У 2022 році його рейтинг на HLTV — 1.17  Кому цікаво більше дізнатися про нього як особистість, то рекомендуємо почитати свіже інтерв’ю з ним на Gameinside.

Свій ніж він хоче продати заради допомоги ЗСУ, тому 100% грошей від продажу цього скину піде до Фонду Сергія Притули, який вже підсилив військо 450+ пекельними тачками, 1000+ дронів, 1500+ одиниць оптики, 2400+ раціями, безпілотниками та ще багато чим іншим. Один з найбільших та найефективніших фондів України.

З цим Складним ножем Woro2k багато де грав і багато кого різав. Я навіть додав відео свіженького сьогоднішнього хайлайту Володимира, де він озброєний цим предметом. Тому якщо хочете перейняти у Woro2k трошки енергетики та навичок, при цьому допомогти Збройним Силам України — вперед у боротьбу за цей зірковий лот!

Ваші ставки приймаються у коментарях до цього посту. Кількість ставок, які ви можете зробити, необмежена. Відредаговані коментарі не беруть участі в аукціоні. Залишайте новий коментар, якщо хочете підняти ставку. Ставки, зроблені об 11:59 — приймаються, о 12:00 — вже ні.

Хочете пожертвувати ваш скін для майбутнього аукціону? Як це зробити читайте тут.

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

Кіберспортивні діячі масово бойкотують Esports Awards за те, що премія продалася Саудівській Аравії

Таланти та кіберспортивні діячі, які роками були частиною престижної премії Esports Awards, масово відмовляються від співпраці з організаторами, які продались Саудівській Аравії і перенесли премію, що щорічно проходила в Лос-Анджелесі, в Ріяд на мультитурнір Esports World Cup.