Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр s1mple Костилєв подарував фірмову футболку NAVI та медаль найкращого кравця 2021 року від порталу HLTV відомому російсько-іспанському хіп-хоп виконавцю Kizaru.

Останніми днями українська зірка відпочивала разом зі своїм другом репером в Іспанії. 

Олег Вікторович Нечипоренко народився 21 травня 1989 року у Ленінграді, більш відомий як Kizaru. На даний час проживає у Барселоні. Учасник та засновник творчого об’єднання «HAUNTED FAMILY».

Репер kizaru з 2014 року живе у Барселоні, куди він переїхав після арешту у Санкт-Петербурзі за торгівлю наркотиками, зокрема марихуаною. Олега Нечипоренка розшукував Інтерпол, але його анкету вже давно видалено із сайту поліцейської організації.

Був затриманий на початку 2016 року. Відбував покарання в іспанській в’язниці «Soto del Real», де його утримували близько трьох з половиною місяців. Станом на травень 2022, Нечипоренко, як і раніше, перебуває у федеральному розшуку в Росії. В’їзд на територію Росії для виконавця на цей час заборонено.

Читайте також про нову базу fnatic, яку організація збудувала в Берліні. 

Материалы по теме

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

s1mple в черговий раз зганьбив Україну, просуваючи ідею СНД-кіберспорту. Гравець NAVI взяв участь у шоу-матч разом з росіянами

s1mple взяв участь у шоу-матчі разом з росіянами. Шоу-матч організували російськомовні стрімери та друзі Олександра Костилєва — росіянин Buster та українець Evelone. До речі обидва, включаючи Evelone, не робили жодних адекватних заяв щодо війни в Україні.

«Прогнать эту нечисть нах**р отсюда» — дивіться велике інтерв’ю з Олександром XBOCT Дашкевичем

В інтернеті з’явилося величезне двогодинне цікаве інтерв’ю з легендою NAVI, переможцем The International Олександром XBOCT Дашкевичем. В інтерв’ю Олександр розповів не тільки про свою кіберспортивну кар’єру, а і про дуже багато інших речей.