Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр s1mple Костилєв подарував фірмову футболку NAVI та медаль найкращого кравця 2021 року від порталу HLTV відомому російсько-іспанському хіп-хоп виконавцю Kizaru.

Останніми днями українська зірка відпочивала разом зі своїм другом репером в Іспанії. 

Олег Вікторович Нечипоренко народився 21 травня 1989 року у Ленінграді, більш відомий як Kizaru. На даний час проживає у Барселоні. Учасник та засновник творчого об’єднання «HAUNTED FAMILY».

Репер kizaru з 2014 року живе у Барселоні, куди він переїхав після арешту у Санкт-Петербурзі за торгівлю наркотиками, зокрема марихуаною. Олега Нечипоренка розшукував Інтерпол, але його анкету вже давно видалено із сайту поліцейської організації.

Був затриманий на початку 2016 року. Відбував покарання в іспанській в’язниці «Soto del Real», де його утримували близько трьох з половиною місяців. Станом на травень 2022, Нечипоренко, як і раніше, перебуває у федеральному розшуку в Росії. В’їзд на територію Росії для виконавця на цей час заборонено.

Читайте також про нову базу fnatic, яку організація збудувала в Берліні. 

Материалы по теме

Завершився Brawl Stars World Finals 2022 — Чемпіонат світу з мобільної гри Brawl Stars

Перемогою клубу ZETA DIVISION ZERO завершився чемпіонат світу Brawl Stars World Finals 2022, на якому розігрувався 1 мільйон доларів США. Цікаво, що срібло дісталося другому складу того самого клубу ZETA DIVISION ONE. Обидві команди представляють Японію.

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Новий склад NAVI з VALORANT виграв турнір з першої спроби. Їх попередники вигравали лише турнір «Mосковский Киберспорт» за $168

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.