Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Лондонський кіберспортивний клуб Fnatic показав свою нову тренувальну базу, відкриту у партнерстві з BMW. База розташована в Берліні та стане домом для команди клубу League of Legends, та інших складів, які будуть виступати на турнірах в Німеччині.

У BMW x Fnatic Esports Performance Facility є дві ігрові кімнати з потужними комп’ютерами, тренажерний зал, кухня з побутовою технікою від Hisense, роздягальні, зона відпочинку та розваг, офісна частина, студія для випуску контенту, кімната для перегляду матчів, гоночний симулятор BMW та тенісний стіл.

Візуально база виглядає просто та практично, їй дуже далеко до того блиску, який намагаються створити американські команди, їй далеко навіть до дуже крутої бази NAVI в Києві. Проте вона найбільше схожа саме на спортивну тренувальну базу.

 

BMW x Fnatic Esports Performance Facility запущено в рамках «стратегії кіберспортивних досягнень Fnatic», що базується на восьми різних принципах продуктивності. До них відносяться охорона здоров’я, дослідження, технології та програмне забезпечення, результативність в іграх, процеси та операційна діяльність, молодіжна структура, інфраструктура та освіта. Завдання центру – постійно покращувати можливості гравців Fnatic шляхом будь-яких можливих деталей, які здатні дати приріст їхньої продуктивності.

Читайте також про те, скільки Activision заробила на серії COD, за весь час її існування. 

Материалы по теме

Українець, якого свого часу не захотіли брати NAVI, пробився у фінал турніру з призовим фондом 128 тисяч доларів. Його команда зіграє з fnatic

Команда ex-MAD Lions з Українцем Woro2k у складі вийшла у фінал турніру Republeague Season 3. У матчі за 75 тисяч доларів на команду чекає оновлений склад fnatic, але навіть якщо команда Воро програє, вона все одно отримає 32 тисячі доларів за друге місце.

Fnatic стала партнером трьох коледжів у Великобританії. Клуб буде допомагати студентам отримати кваліфікацію для роботи в індустрії кіберспорту

Європейська кіберспортивна організація Fnatic запустила партнерську програму з британськими коледжами для підтримки студентів, які планують робити кар’єру в іграх та кіберспорті.

Зарплати у Fnatic сягають 25 тисяч доларів? На це натякнув співвласник Copenhagen Flames

Співвласник Copenhagen Flames, які нещодавно продали двох гравців у Fnatic, розповів про проблеми зі збереженням команди після її успіхів останнім часом. Головна проблема, як завжди, в зростанні апетитів гравців, які починають пробиватися на кіберспортивний Олімп.