Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр s1mple Костилєв прагнув зіграти проти російського вундеркінда CS2 Donk в шоу-матчі, де також мали зіграти його друзі стрімери Evelon і Buster, а також відомий російський кіберспортивний діяч Overdrive, який і був ініціатором події.

Матч мав проходити на HLTV, за нашими джерелами про це вже домовилися організатори після того, як s1mple дав свою згоду на участь у події. 

Пізніше, за повідомленням Overdrive, s1mple відмовився від участі через заборону з боку NAVI. В результаті шоу-матч, в якому мала зустрітися головна зірка CS:GO проти зірки нової ери CS2, було скасовано. 

Сімпл зробив у своєму телеграмі пост розчарування – “Такова реалия” який зібрав 75 тисяч переглядів і понад 1300 коментарів. Більшість підписників гравця, основу яких складають росіяни, висловила співчуття, що подія не відбудеться. 

 

Можливо це перший відомий випадок, коли клуб NAVI забороняє своєму гравцеві грати шоу-матчі з росіянами. Вже після початку повномасштабної війни Костилєв не раз грав з російськими стрімерами, а також не раз викладав фото в компанії з росіянами і NAVI ніяк цьому не заважали. 

Можна припустити, що після перемоги на Мейджорі без Сімпла в NAVI переглянули своє відношення до зіркового гравця і запровадили більш жорстку політику щодо його поведінки. Раніше чорно-жовті ніяк не контролювали дії та висловлювання триразового найкращого гравця року і це вилилося в цілу низку зашкварів, через які дехто почав називати Сімпла “малоросом”.

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

Телеграм-канали проекту Play Like S1mple показали, хто буде основною аудиторією навчального проекту Сімпла

0

Олександр s1mple Костилєв завів телеграм-канали для свого проекту Play Like S1mple на всіх мовах, на яких його проект доступний в тому числі і російською мовою.

s1mple запустив свою школу Counter-Strike Play Like S1mple. Ділимося нашими враженнями від першого уроку

Олександр s1mple Костилєв запустив свою онлайн-школу Counter-Strike під назвою Play Like S1mple. На сайті проекту будуть доступні 60 уроків, які сам гравець називає “революційними”.

Кібершкола s1mple запускається 13 травня. Вже відома вартість підписки

Олександр s1mple Костилєв в інтерв’ю виданню Esports Insider розповів про свою школу CS і назвав дати запуску проекту.