Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр Зінченко та Maincast, разом з Passion UA, NAVI та благодійним фондом «Superhumans» проведуть турнір з FC 24.

Учасниками турніру та гостями події стануть українські футболісти, коміки, музиканти та діячі кіберспорту, а саме: Курган та Агрегат (Раміль, Женя, Аміль), Василь Байдак, Влад Шевченко, Міша Лебіга, Микола Зирянов, Женя Янович, Костянтин Трембовецький, Yozhyk, V1lat.

Організатори планують зібрати 5 мільйонів гривень для протезування пораненим воїнам ЗСУ.  Усі, хто задонатить від 50 грн, візьмуть участь в розіграші призів від учасників та організаторів події.

Карта: 5375411218217078

Банка: send.monobank.ua/jar/3XLpaG9Bwe

В описі до переказу вкажіть свій нікнейм в телеграмі або інстаграмі для більш зручного зв’язку з переможцями. Розпочнеться подія о 16.00 в п’ятницю 17 травня. 

Трансляція турніру:

Материалы по теме

Олександр Зінченко оголосив список всіх учасників свого благодійного шоу матчу і серед них є s1mple

0

Олександр Зінченко назвав всіх учасників свого благодійного шоу матчу, метою якого є збір 30 мільйонів гривень. На сервері в CS2 зустрінуться як відомі футболісти, так і блогери та зірки CS2 і навіть захисники з батальйону Айдар.

PassionUA підписали вихованця NAVI – Радіона fear Смика, який веде школу CS на російському сайті і в січні створив команду з росіян

Клуб Олександра Зінченко PassionUA повідомив про зміну капітана. На лаву запасних сів marat2k, а новим капітаном несподівано став вихованець академії NAVI і великий любитель росіян Радіон fear Смик.

Олександр Зінченко анонсував шоуматч з CS2, щоб зібрати 30 мільйонів для батальйону Айдар

Олександр Зінченко і Габріел Жезус разом із батальйоном «Айдар» анонсують великий благодійний шоуматч з CS2. В матчі братимуть участь футболісти, зірки кіберспорту та відомі українські діячі.