Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олексій Малецький випустив велике інтерв’ю з Владиславом Bondik Нечипорчуком. Хронометраж 16-го випуску Вуса Шоу перевищує дві з половиною години.

З цієї безумовно цікавої розмови ви дізнаєтеся про те, що гравець мав два шанси потрапити в NAVI, скільки заробив з наліпок за участь в Мейджорі, золоту еру українського Counter-Strike та багато іншого. 

Найцікавіше: 

Про комп’ютерні клуби

У Мене були C-клаби (CyberZone) весь час. Я їздив не Лівобережну весь час. У мене була там перша команда і перший колектив. Вони всі були з лівого берега. Тоді були часи, коли всіх дома не було гарного інтернету і гарного комп’ютеру і тому не було виходу окрім як грати в клубі. Бідному школяру тяжко було сидіти в клубі весь день, тому треба було дуже гарно грати, щоб виграти безкоштовні години. У мене була халява на Позняках, була халява на Святошено. Еліта з’явилася коли з’явився Блокбастер, там була перша сцена (Мається на увазі C-club Блокбастер, де була перша сцена в Києві для гри 5х5 з плазмами, які показували вид від кожного гравця).

Про перший турнір, який загартував характер

Це був C-club лівобережна. Це був сінгт бест оф один. Було дві команди, які грали сінгл і це були ми і наш суперник, а інші всі дабл грали. Як закалялась сталь. Ми відлетіли 16-5 на Даст 2. Тебе бьють, але ти стаєш сильнішим і повертаєшься. І я тоді зрозумів, що я хочу цей турнір виграти і десь через рік я його виграв. 

Про золоті часи українського CS

Час NAVI, DTS і KerchNET — найквітучіша і найсильніша ера українського Counter-Strike. Тоді нашим прямим конкурентом був DTS і були NAVI, які були недосяжними. У них було все: база, подорожі, турніри, досвід, все є. Тоді я вболівав за NAVI, але мені хотілось їх виграти. Потім в якийсь момент ми у них навіть виграли на WCG і після цього я перестав за них вболівати. Я зрозумів, що я більше не їх фанат, я більше їх конкурент.

Про те, скільки заробив на стікерах

За гроші, які я отримав від стікерів dAT Team у 2014 році можна купити десять iPhone. dAT team це не була організація і весь заробіток з наліпок собі забрала команда. Перша зарплата в Flipsid3 була 400 євро, але при виході на мейджор зарплата збільшується. Коли я покидав Flipsid3 у мене була зарплата 2000 євро. Плюс ще кошти з наліпок, найбільше, що було — це x2 до цього, що я раніше сказав.

Про можливість потрапити в NAVI 

У мене було два шанси потрапити в NAVI. Один шанс був тоді, коли я був ще у Flipsid3 і мені написав seized, і сказав, що вони збривають двох і хочуть мене. Я сказав, що окей і мені це цікаво. Але хлопці всередині NAVI попросили другий шанс і вони залишились в команді. Другий шанс у мене був коли я був в HellRaisers, вже був woxic і ISSAA, це було після WESG в Барселоні, який ми виграли зі збірною України. Потім я прилітаю в Будапешт і в мене десять пропущених від Zeus і Edward. Я їм передзвонив і питаю: “Що сталось?”, вони відповіли, що s1mple і flamie все, ідуть в SK і ми хочемо тебе. Але нічим не закінчилось, бо хлопці залишились в NAVI.

Материалы по теме

CEO IKLA та Lazer Cats посперечалися у твіттері щодо вчинку гравців IKLA, які не повернулися в Україну

0

Голови двох українських клубів влаштували публічні дебати у твіттері. CEO клубу IKLA Максим Беднарський дав офіційну відповідь на запитання, чому гравці команди не повернулися в Україну, яке поставив у своєму влозі CEO Lazer Cats Олексій Малецький.

Олексій yxo Малецький дав інтерв’ю відомому виданню Kyiv Post

0

Олексій yxo Малецький дав інтерв’ю відомому виданню Kyiv Post. Через не надто високу популярність каналу відео зібрало дуже мало переглядів, хоча інтерв’ю вийшло цікавим і ми рекомендуємо до перегляду.

Новий збір від Олександра Петрика та Bondik. Долучайтеся щоб пришвидшити перемогу України

0

Олександр Петрик разом з Bondik запустив велетенський збір, де буде розіграно 20 лотів для того, щоб зібрати снайпера для роти Гонор. Якщо ви не байдужі до України і хочете прискорити перемогу долучайтеся.