Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вже дуже давно Twitch звинувачують в подвійних стандартах. З одного боку платформа часто банить відомих стрімерів за одне необережне слово, з іншого боку безліч стрімерш безкарно стрімлять в басейнах, голими в бодіарті та інше.

Несподівано Twitch відреагував нестандартним чином. Щоб запобігти критиці та не втратити аудиторію, сервіс просто створить спеціальний розділ для дорослих. 

Про це повідомив інсайдер Зак Бассі. За його словами, стримери в окремому розділі зможуть обговорювати сексуальні теми, займатися стриптизом, цілуватися, пестити один одного та показувати спідню білизну.

Також стримери дозволять нахилятися або встановлювати камеру, щоб продемонструвати відверті частини тіла.

Бассі зазначив, що Twitch обмежуватиме показ сексу та мастурбації або імітації сексу та мастурбації.

Материалы по теме

Віталій Волочай жорстко пройшовся по російським стрімерам і блогерам, які мовчать та закликав українців підписувати петицію про українізацію Twitch

Хедлайнер Maincast знову жорстко пройшовся по російським стрімерам і блогерам, які мовчать про війну. На думку v1lata вони мовчать не через страх, а тому, що вони такі люди і в них така позиція.

Роскомнагляд поки не забороняє Twitch, проте всі видачі платформи у пошуковиках мають маркуватися як такі, що можуть містити фейки

Роскомнагляд розглянув заяву депутата держдуми РФ, яку спровокував Арсеній Триноженко своїми зборами на безпілотник, і видав резолюцію. Як вона буде виконуватися покищо не зрозуміло, як і те, що буде робити Роскомнагляд надалі та чи чекає на Twitch повне блокування, як це вже відбулося з Facebook та Instagram.

Twitch в Росії оштрафували на 2 мільйони рублів за відмову від локалізації даних росіян. При повторному порушенні штраф може зрости до 18 мільйонів

В Росії оштрафували кілька великих компаній у тому числі й Twitch за відмову локалізувати дані російських користувачів. Твіч отримав штраф у 2 мільйони рублів, окрім стрімінгової платформи штрафи виписали фотохостингу Pinterest та компанії UPS.

Довічний бан для Ceh9 замінили на покарання у 14 діб. Далі стрімер зможе знову проводити трансляції на Twitch

Без перебільшення головний стрімер українського кіберспорту Арсеній Триноженко зміг відстояти свій канал на платформі Twitch. Раніше його було забанено назавжди через регулярні спроби донести до російської аудиторії правду щодо війни в Україні у відповідь на що стример регулярно отримував скарги від росіян.