Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Розробник гри Fortnite дискваліфікував росіян з Чемпіонату Світу з популярної королівської битви, посилаючись на санкції, які було введено після початку повномасштабної війни в Україні.

Тоді Epic Games активно підтримали Україну і заборонили участь в їх турнірах всім росіянам, які проживають в країні-агресорі. Ця заборона залишила лазівку для російських гравців і ряд топових російських фортнайтерів виїхали з країни, щоб продовжувати заробляти на призових. 

Дискваліфікація з турніру за 4 мільйони викликала потужну полеміку на закордонних ресурсах, де багато хто став на бік росіян, вимагаючи зняти з них санкції і спираючись на приклади інших дисциплін кіберспорту. 

Наразі деякі росіяни все ж будуть брати участь в турнірі. Країну-терориста представлятимуть Grolzz та Malibuca, які грають за різні команди і після початку війни виїхали з Росії. 

Дійсно круто, що в турнірі будуть брати участь і троє українців – Kirb1, P1ng та Vanyak3kk.

Чемпіонат Світу з Fortnite проходитиме з 13 по 15 жовтня в Копенгагені, а проводитиме його організація BLAST. 

За призовий фонд в розмірі 4 мільйона доларів змагатимуться 75 команд по два гравці в кожній. 

Материалы по теме

Український клуб Lazer Cats пожертвував 400 тисяч гривень на допомогу ЗСУ

0

Український клуб Lazer Cats повідомив про свій донат для Збройних Сил України. Клуб, створений вже після початку повномасштабного вторгнення і який представлено складом з CS2, пожертвував військовим 400 тисяч гривень.

Дворазові чемпіони The International підписали російську БК, яка офіційно сплачує податки в бюджет країни-терориста

0

Кіберспортивний клуб OG, відомий насамперед двома перемогами на The International, змінив в партнерах одного російського букмекера на іншого.

Власник NAVI пожертвував на відновлення Охмадиту 10 мільйонів гривень. Загалом український бізнес за добу зібрав понад 280 мільйонів

0

Власник NAVI задонатив 10 мільйонів гривень на відновлення найбільшої в Україні дитячої клініки Охмадит, яку вчора атакувала країна-терорист Росія ракетою X-1o1. Відео прильоту ракети зафіксовано камерами спостереження, до того ж з місця влучання вилучено частини двигуна і інших систем ракети.

В AppStore з’явилася гра, в якій можна змагатися у вмінні перепливати річку Тиса

0

В Apple Store з’явилася оригінальна гра під назвою “Тиса”. Головна мета персонажа, за якого потрібно грати гравцеві, – це перепливти річку, назва якої останнім часом не зникає з українських новин.