Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Розробник гри Fortnite дискваліфікував росіян з Чемпіонату Світу з популярної королівської битви, посилаючись на санкції, які було введено після початку повномасштабної війни в Україні.

Тоді Epic Games активно підтримали Україну і заборонили участь в їх турнірах всім росіянам, які проживають в країні-агресорі. Ця заборона залишила лазівку для російських гравців і ряд топових російських фортнайтерів виїхали з країни, щоб продовжувати заробляти на призових. 

Дискваліфікація з турніру за 4 мільйони викликала потужну полеміку на закордонних ресурсах, де багато хто став на бік росіян, вимагаючи зняти з них санкції і спираючись на приклади інших дисциплін кіберспорту. 

Наразі деякі росіяни все ж будуть брати участь в турнірі. Країну-терориста представлятимуть Grolzz та Malibuca, які грають за різні команди і після початку війни виїхали з Росії. 

Дійсно круто, що в турнірі будуть брати участь і троє українців – Kirb1, P1ng та Vanyak3kk.

Чемпіонат Світу з Fortnite проходитиме з 13 по 15 жовтня в Копенгагені, а проводитиме його організація BLAST. 

За призовий фонд в розмірі 4 мільйона доларів змагатимуться 75 команд по два гравці в кожній. 

Материалы по теме

Fortnite зібрали фантастичну кількість гравців у листопаді. Можливо це рекорд серед комп’ютерних ігор

0

Розробники Fortnite похизувалися ще одним новим рекордом. У листопаді в гру зіграло 100 мільйонів користувачів!

Івент з концертом Емінема в Fortnite зібрав феноменальну і рекордну кількість гравців у грі

У Fortnite відбувся івент з концертом Емінема, на якому було побито рекорд кількості гравців у грі. Поки ігри від Valve змагаються за сотні тисяч юзерів онлайн у Fortnite одночасно перебувало понад 11 мільйонів гравців.

Колишній кіберспортивний діяч, український кінорежисер Олег Сенцов виклав відео бою з росіянами, яке показує жахливі реалії війни

Колишній кіберспортсмен і кіберспортивний організатор, а також український кінорежисер Олег Сенцов опублікував на своїй сторінці у фейсбук 33-хвилинне відео бою з росіянами.

В грі Fortnite 2 грудня відбудеться віртуальний концерт легендарного Емінема

0

2 грудня всередині гри Fortnite відбудеться віртуальний концерт легендарного репера Емінема. Водночас в рамках колаборації в новому сезоні в грі з’являться скини виконавця.