Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESG Tour Mykonos завершился, а самым ценным игроком мероприятия стал снайпер mousesports — Томаш «oskar» Штястны, который продемонстрировал великолепный уровень индивидуального мастерства. 

Кроме чемпионского титула ESG Tour Mykonos, снайпер  mousesports Томаш «oskar» Штястны — заработал медаль самого ценного игрока турнира. Разница убийств/смертей чешского игрока составила +96, а рейтинг 1.33. Также игрок сделал самое большое количество убийств со снайперской винтовки, а именно 151. При этом стоит отметить, что в гранд-финале рейтинг Томаша составил феноменальные 2.38.

Для Томаша «oskar» Штястны это дебютная награда самого ценного игрока от портала HLTV.org. Напомним, что mousesports выиграли ESG Tour Mykonos, обыграв в финале  Team Liquid со счетом 3:2 по картам.

Источник

Материалы по теме

Віктор sdy Оруджев став третім українцем в історії, який виграв відзнаку MVP від HLTV

0

Віктор sdy Оруджев став третім українцем, який здобув нагороду MVP від порталу HLTV.org. Хоча його команда Monte виграла турнір, який не підпадав під умови, за які видають MVP, бо в складі учасників було лише дві команди з ТОР-10 світового рейтингу (а мало бути мінімум три), проте схоже, що правила порталу змінилися і медаль таки дали.

TITANS не злетіли і розпродають гравців та тренера Сергія lmbt Бежанова

Створена близько двох місяців тому амбітна команда TITANS фактично припиняє своє існування. Клуб повідомив про те, що виставляє на трансфер майже всіх гравців і тренера команди українця Сергія lmbt Бежанова.

Сергій lmbt Бежанов став тренером новоствореної команди TITANS, за яку грають його колишні підопічні з MOUZ

Сергій lmbt Бежанов повертається у великий CS:GO разом з новою організацією, у якій буде грати два його колишніх підопічних по команді MOUZ.

s1mple став MVP IEM Cologne 2022 та встановив рекорд, а медаль за друге місце кинув у натовп. Її підібрав уболівальник в антипутінській футболці

Олександр s1mple Костилєв отримав медаль найціннішого гравця IEM Cologne 2022. Вже втретє українець стає найкращим на великих турнірах у Кельні і це є абсолютний рекорд.