Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сергій lmbt Бежанов повертається у великий CS:GO разом з новою організацією, у якій буде грати два його колишніх підопічних по команді MOUZ.

Відомий український тренер колись вважався одним з найкращих, привівши MOUZ до топу світової сцени CS:GO і допомігши команді виграти кілька титулів. Тепер він повертається для того, щоб тренували команду TITANS, яка буде представляти швейцарську організацію.

В основі команди імена, які вже забули на професійній сцені. suNny⁠ – зірка MOUZ, колись був одним з найперспективніших гравців, а oskar⁠ вважався одним з найкращих у світі снайперів. 

Загалом склад TITANS буде мати такий вигляд:

suNny⁠
oskar⁠
⁠MSL⁠
⁠supra⁠
Nodios⁠
lmbt⁠(coach)

Повідомляється, що нова організація буде базуватися у Швейцарії та надалі планує розширитися на інші види кіберспорту. Наразі гравці прямують на буткемп, щоб підготуватися до найближчих кваліфікацій. 

Материалы по теме

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.