Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Инсайдер Алексей OverDrive Бирюков сообщил о том, что организация Natus Vincere ведет переговоры о переходе Евгения FL1T Лебедева из forZe.

test-383

Инсайдер также сообщил что в ближайшее время появиться больше информации.

Алексей OverDrive Бирюков:

«Navi ведут переговоры с forZe по поводу Флита, скоро будет больше конкретики!»

Ранее уже сообщалось что организация Natus Vincere планирует исключить из ростера Ладислава GuardiaN Ковача, который вернулся в состав “Рожденных побеждать” в сентябре 2019 года. GuardiaN уже представлял Na’Vi с 2013 по 2017 год. В августе 2017 года игрок перешел в FaZe Clan.

Материалы по теме

smooya пообіцяв більше не грати за росіян і перерахувати всі гроші з EPL на допомогу Україні, але з цього нічого не вийде

0

Британський кіберспортсмен smooya знову перевзувся і пообіцяв перерахувати всі зароблені на EPL гроші на користь України.

smooya вибачився перед Forze, а Ceh9 запропонував британцю грошей, якщо тому не вистачає на їжу і він ладен продатися росіянам

0

Британський легіонер команди Forze – smooya дав задню, відмовившись від гасла “Слава Україні”. Схоже після його перфомансу росіяни провели з снайпером серйозну бесіду з погрозами його звільнити прямо в середині турніру.

Ймовірно Forze прибрали smooya зі складу після його поста “Slava Ukraini”

0

Джерела повідомляють, що наступний матч на ESL PRO League російська команда Forze гратиме з тренером, який замінить британця smooya.

Forze замінили логотип Monte у своєму анонсі. Український клуб дотепно відповів росіянам

0

Український клуб Monte і російський клуб Forze обмінялися панчами в Твіттері. Російська команда, спонсором і власником якої є Лукойл, в анонсі своєї участі на EPL19 замінила логотип українського клубу Monte на фігурку з логотипа CS2.