Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Инсаидер Алексей OverDrive Бирюков сообщил о том, что получил бан на платформе Twitch. Об этом стало известно из Twitter-аккаунта Алексея.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Наша команда временами бывает сумасшедшей и хаотичной». Интервью с Blitz о работе тренером в Team Liquid и о том, как победить Team Secret.

Я в клубе забаненных на Twitch! Получил бан на 7 дней.

Причина бана известна: использование унизительных и оскорбительных обращений. Вот что по этому поводу опубликовал сам Алексей:

Напомним, что вчера свою блокировку получил один из самых популярных русскоязычных стримеров Вадим Evelone Козаков.

Еще больше материалов вы сможете найти, подписавшись на наш телеграм-канал!

Материалы по теме

Twitch повідомив про свої досягнення у 2022 році

Головна платформа кіберспортивних трансляцій Twitch.tv підбила підсумки року. Стрімінговий сервіс повідомив про чергові рекорди.

Турніри з Call of Duty повернулися на Twitch та показали, що головній стрімінговій платформі кіберспорту немає альтернативи

На прикладі ліги CDL з Call of Duty стрімінгова платформа Twitch довела свою безальтернативність для перегляду кіберспорту. Річ у тому, що останні три роки офіційні турніри з CoD транслювалися тільки на Youtube, через ексклюзивний контракт з платформою на суму у 160 мільйонів доларів США.

Російський суд заарештував активи Amazon та Twitch на суму 3 мільярди рублів по позиву кіберспортсмена — сина олігарха

16 листопада Арбітражний суд Москви заарештував майно Twitch та Amazon на 3 мільярди рублів. Це стало результатом позиву від колишнього професійного гравця в League of Legends Кирила Likkrit Малофєєва. Про це повідомили журналісти Forbes.

Стрімерші Amouranth вкотре зламали акаунт і намагалися вкрасти 900 000 доларів

Зірка Twitch і OnlyFans Кейтлін Amouranth Сірагуса повідомила, що її акаунт на OnlyFans знову зламали лише через день після попереднього зламу і намагалися вивести 900 000 доларів.