Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Overwatch оголосила про благодійний турнір для підтримки LGBTQIA+ спільноти наступного місяця, чемпіонат пройде в колаборації з Twitch Rivals.

Поки немає інформації про те, як призовий фонд підтримуватиме спільноту LGBTQIA+, чи в які благодійні організації піде допомога, немає навіть інформації по першому чи другому Overwatch проводитиметься турнір.

Оскільки до події ще залишився місяць, можливо, що гра може відбутися або в Overwatch 1, або в бета-версії Overwatch 2. У новій грі Overwatch грають у форматі п’ять на п’ять, а в оригінальній – шість на шість.

Було б логічно, щоб турнір проходив у Overwatch 2, а не в оригінальній грі, але все залежить від того, чи буде бета-версія готова на час проведення турніру. 

Більше новин про Overwatch 2 з’явиться 16 червня. Очікується, що Blizzard розкриє нову інформацію про майбутню гру.

Читайте також про нову систему робота бойового пропуску до The International 2022.

Материалы по теме

Blizzard починають контролювати голосовий чат у Overwatch 2 для боротьби з токсичністю

Стало відомо, що Blizzard запускає контроль голосового чату в грі Overwatch 2. Автоматична система буде аналізувати висловлювання гравця в разі, якщо на нього поступила скарга.

Dallas Fuel перемогли у фіналі Overwatch League Championship 2022. Підсумки турніру

Dallas Fuel вперше у своїй історії перемогли у фіналі  Overwatch League Championship 2022 та заробили 1 мільйон доларів з загального призового фонду у 2 мільйона 550 тисяч доларів США.

McDonald’s зробили колаборацію з Blizzard, присвячену виходу Overwatch 2

Щоб відсвяткувати випуск довгоочікуваної гри Overwatch 2, McDonald’s Australia у партнерстві з Blizzard створили три страви на тему Overwatch.

Автор відео для дорослих показав нові моделі дівчат з Overwatch 2: його пост став популярнішим за анонс релізу гри

3D-аніматор мультиків для дорослих з ніком Memz3D повідомив у своєму Твіттері про успішне створення нових моделей головних героїнь з гри Overwatch 2: Мерсі, Трейсер, Діви та Кіріко.