Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Руководство команды London Spitfire по Overwatch, которая принадлежит Cloud9, сообщило об исключении четырех игроков из основного состава. Таким образом, в команде осталось семь основных игроков. 

346c27e8-8f05-4755-a9a2-2a7a6ce5cc6a

Менеджмент London Spitfire решил исключить Ли Hooreg Донг Юна, Суна WOOHYAL Сунг Хюна, Джо HaGoPeun Хеон Ву и Хван TiZi Чжан Гиона из основного состава команды. По словам руководства это сделано для того, чтобы сосредоточиться на оставшихся семи игроках состава. Вышеупомянутые игроки останутся в организации до истечения контрактов. 

London Spitfire — команда, которая представляет франшизу Лондона в Overwatch League. Её совладельцем является генеральный директор Cloud9. Команда выиграла Overwatch League — Season 1 Stage 1.

Текущий состав London Spitfire:

  • Хонг Gesture Чей Хи
  • Парк Profit Джун Йонг
  • Юнг Closer Вон Сик
  • Ким birdring Джи Хук
  • Син Bdosin Чой Та
  • Ким Fury Юн Хо
  • Ким NUS Йонг Сёк

Источник

Материалы по теме

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім

Данкан «Thorin» Шілдс назвав суму за яку Cloud9 придбали склад Gambit. На його думку це надзвичайно вигідна ціна

0

Скандальний треш-толкер кіберспорту Данкан «Thorin» Шілдс прокоментував приєднання складу Gambit до Cloud9 та назвав суму, за яку відбулася угода.

Фінальні результати PGL Major Antwerp 2022 Europe RMR в Групі В та статистика найкращих

0

Завершилися всі ігри на PGL Major Antwerp 2022 Europe RMR в Групі В та стали відомі всі вісім команд, що отримали путівки на мейджор у Бельгію.

Інтерв’ю з CEO Cloud9 Джеком Етьєном про попередні невдачі С9, підписання Players та майбутнє команди з CS:GO

За інформацією західних ЗМІ угоду про підписання складу було укладено не з командною Gambit, а з норвезьким агентством Ulti, яке зараз представляє гравців Players.