Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Одразу два легендарних клуби не змогли пробитися через закриті кваліфікації Західної Європи на The International. В чвертьфіналах нижньої сітки тег, який двічи вигравав TI програв NAVI.Junior!

Звісно OG зараз далеко не ті OG, які колись підіймали Аегіс, проте програти кваліфікацію молодіжному складу NAVI з рахунком 0-2 це не що інше, як приниження 99 рівня. 

В другому чвертьфіналі так само легендарна команда Team Secret отримала поразку від PSG Quest. Пупей вже другий рік поспіль не проходить на TI і схоже, що комусь час йти на пенсію. 

Наразі на турнірі залишається лише чотири команди, які претендують на дві квоти на TI. Для того, щоб розпочати нову еру, NAVI Junior потрібно виграти лише два матчі. Спочатку проти PSG Quest, а потім проти слабшого з пари Tundra – Entity. 

Гостік проаналізував, як легендарні команди програли надважливі матчі. Дивимось. 

 

Материалы по теме

NAVI випустили цікаву колекцію мерчу. Під назвою Not So Basic ховаються цікаві дизайнерські рішення

0

NAVI випустили цікаву колекцію мерчу Not So Basic, яка дуже віддалено нагадує те, що раніше створювали дизайнери клубу.

NAVI підписали двох українців в свій склад з PUBG Mobile

0

Український клуб NAVI повідомив про зміни у своєму складі з PUBG Mibile. До команди, яка складається з казахстанських гравців, приєдналося два українці.

Дворазові чемпіони The International підписали російську БК, яка офіційно сплачує податки в бюджет країни-терориста

0

Кіберспортивний клуб OG, відомий насамперед двома перемогами на The International, змінив в партнерах одного російського букмекера на іншого.

Власник NAVI пожертвував на відновлення Охмадиту 10 мільйонів гривень. Загалом український бізнес за добу зібрав понад 280 мільйонів

0

Власник NAVI задонатив 10 мільйонів гривень на відновлення найбільшої в Україні дитячої клініки Охмадит, яку вчора атакувала країна-терорист Росія ракетою X-1o1. Відео прильоту ракети зафіксовано камерами спостереження, до того ж з місця влучання вилучено частини двигуна і інших систем ракети.