Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний польський кіберспортсмен Паша Біцепс влучно поглузував на тему Бумича, а заодно просватав NAVI свого колишнього тіммейта Снакса.

«Як ми всі знаємо, Польща та Україна мають величезну солідарність між нашими народами. Я думаю, ми повинні ще більше згуртуватися і дозволити Snax приєднатися до Natus Vincere. Snax ідеально вписався б у їхній склад, тому що у нього схожі фізичні дані з Boombl4».

Нагадаємо, що зовсім недавно списаний всіма Snax тріумфально повернувся на просцену в якості стендіна команди ENCE. На подив уболівальників, «пенсіонер» показав відмінну гру і допоміг команді вийти до фіналу престижного IEM Dallas 2022

Гравці ENCE оцінили виступ поляка і сказали, що якби в них не було укомплектованого складу, вони б взяли його у команду на постійній основі. Snax наголосив на тому, що знову відчув смак перемог на ТІР-1 сцені та відкритий до будь-яких пропозицій.

Читайте також про нову кіберспортивну арену, яку відкрила Weplay Esports у Лос-Анджелесі.

Материалы по теме

NAVI розмістили звернення Зеленського на своїй сторінці у VK. Її забанили наказом прокуратури РФ

Natus Vincere розмістили на своїй сторінці у VK звернення Президента України Володимира Зеленського до росіян, а також номери, за якими окупанти можуть подзвонити і здатися в полон. Через чотири години після розміщення звернення сторінку NAVI було заблоковано згідно з постановою прокуратури Російської Федерації.

Найбільші команди з VALORANT, які Riot Games залишила за бортом франшизної ліги

Вчора Riot Games оголосила 30 команд- партнерів, які з 2023 року будуть брати участь у професійних франшизних лігах VCT, навколо який буде будуватися основний кіберспорт у VALORANT.

Стали відомі групи турніру останнього шансу, через який команди можуть потрапити на The International 11

Став відомим склад груп турніру останнього шансу на The International 11.  12 команд з усього світу будуть претендувати на 2 запрошення в основну стадію турніру. Команди було поділено на дві групи по 6 колективів.

Riot Games оголосила всіх партнерів професійних ліг VALORANT. Там є NAVI, але немає команди Кирила Карасьова FPX

Riot Games оголосили всі команди, які стануть партнерами професійної франшизної ліги з VALORANT. Партнерами розробника гри стануть тридцять організацій, по десять з трьох регіонів, у яких будуть проводитись регулярні ліги.