Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній кіберспортсмен, а тепер блогер і боєць без правил Ярослав pashaBiceps Яжомбковски вибачився перед своїм колишнім тіммейтом TaZ за сварку навколо мерседеса, який колись капітану польської п’ятірки подарував тодішній бос Virtus.pro Антон Черепенніков. 

«Мене часто просять, щоб я розповів про історію з Mercedes та мій конфлікт з Тазом. Як на мене, у нас його не було. Насправді у нас просто відбулася боротьба за гроші. Я закриваю цей розділ, зрештою, ми пережили багато чудових моментів. TaZ, вибач, з мене віскі» — сказав pashaBiceps.

Нагадаємо, що у 2017 році після перемоги Virtus.pro на DreamHack Masters Las Vegas 2017 Антон Черепенніков персонально подарував капітану команди Віктору Войтасу мерседес. Це викликало в команді конфлікт, бо гравці відчули несправедливість. Зіркова п’ятірка була деморалізована, більше не виграла жодного великого турніру і через деякий час розпалася. 

Читайте також: Фестиваль Gamers8 збільшив призовий фонд події до 45 мільйонів доларів, встановлюючи новий рекорд в кіберспорті

Материалы по теме

Пашу Біцепса жорстко накаутували в його першому поєдинку за правилами ММА

PashaBiceps зазнав нищівної поразки від польського блогера та фрік-бійця Марцина Дубіеля. При розміні ударами в середині першого раунду суперник піймав Пашу правим хуком в щелепу після чого Папіто впав, а Марцик кинувся на добивання. Після пари влучних ударів Марцик піймав колишнього каесера на задушливий прийом, який і змусив Пашу здатися.

Паша Біцепс проведе свій дебютний поєдинок MMA на легендарній арені, де щороку проходить IEM Katowice

0

Наймедійніший член легендарної польської п’ятірки Virtus.pro Паша Біцепс оголосив про свій перший матч за правилами ММА. Минулого року він вже брав участь у боксерському поєдинку, де впевнено переміг.

Легенди-пенсіонери CS:GO зустрінуться на турнірі Kinguin Legends і розіграють 50 000 доларів. Серед них є і Edward

Ще навесні польська організація Kinguin оголосила про запуск унікальної серії турнірів Kinguin Legends в якій будуть змагатися легенди різноманітних кіберспортивних дисциплін, які пішли на пенсію.   Нарешті стали відомі подробиці першого турніру по CS:GO, який відбудеться з 13 по 18 вересня. Організатори говорять, що турнір не ставить за мету якісь високі цілі, його створено для того,