Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися кваліфікації на The International 11 у Південно-східній Азії. У складному фіналі перемогу та пряме запрошення на TI отримала команда Talon Esports, яку тренує українець Флай. Він навіть прокоментував цю несподівану новину, про яку ми не знали.

— Так, я тренер TALON і всі ці дні ми тренувалися, бтв у мене +5 до них, так що я вставав о 3-4 ранку. Пройшли на інт, далі продовжуватиму покращувати їхню гру. З мовою біда, бо пара людей погано на інглиші говорять.

Команда T1, з ana та Topson, а також команда Polaris Esports отримали запрошення на турнір останнього шансу, де 12 колективів з усього світу розіграють дві квоти в основну частину The International 11. 

Дізнатися про те, як пройшли кваліфікації в інших регіонах ви можете на цій сторінці. 

Материалы по теме

T1 офіційно попрощався зі своїм складом з Dota 2, пославшись на фінансові причини

Клуб T1 повідомив про розпуск свого складу з Dota 2. Усі гравці, включаючи Анатана ana Фама та Топіаса Topson Таавітсайнена, стали вільними агентами. Де вони продовжать кар’єру, наразі невідомо.

T1 планують закрити склад з Dota 2 та продати слот на Dota Pro Circuit

Джерела повідомляють, що T1 продасть свій слот у Dota Pro Circuit 2023 року. Після невдачі на The International 11, команда вже робила заяви про звільнення ряду гравців, а тепер стало відомо, що вона, начебто, продає свій слот у DPC сингапурському клубу Bleed eSports.

Визначилися фіналісти Чемпіонату Світу з League of Legends — WORLDS 2022

Визначилися фіналісти Чемпіонату Світу з League of Legends і вже 5 листопада дві команди зіграють суперфінал у форматі Best of 5, який визначить чемпіона WORLDS 2022.

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.